Dvere

Dvere DoorHan

Dvere DoorHan si už mnoho rokov držia vedúce postavenie na modernom trhu. Konštrukcie sú vyrábané pomocou najnovšieho zariadenia s využitím osvedčených technológií. Hotové dvere sú prísne kontrolované z hľadiska súladu s európskymi a domácimi normami kvality. Komponenty a príslušenstvo sú tiež certifikované. Výrobky tejto značky sa vyrábajú v rôznych cenových segmentoch, takže si každý nájde dizajn vo svojom vrecku.

Zvláštnosti

Zoberme si výhody dverí DoorHan podrobnejšie:

 • Spoľahlivosť a trvanlivosť. Na výrobu dverí DoorHan sa používajú silné vodítka a regály, ktorých hrúbka je najmenej 2 mm. Valčeky s ložiskom sú uzavreté špeciálnou klietkou z vysokokvalitného kovu. Závesy v bočných podperách na dverách tejto spoločnosti sú hrubé približne 2,5 mm. Všetky vyššie uvedené skutočnosti zaručujú dlhú životnosť akéhokoľvek typu konštrukcie..
 • Tesnosť. Štruktúry sú spoľahlivo chránené pred fúkaním a mrazom. Pri ich výrobe sa používajú obojstranné tesnenia, ktoré sú dlhšie ako štandardné tesnenia. Výrobcovia používajú na vytváranie garážových štruktúr aj viackomorové tesnenia..

 • Ochrana pred delamináciou. Výrobcovia vyvinuli špeciálnu schému na upevnenie samorezných skrutiek v spojovacích zónach dverových panelov. Pri upevňovaní samorezných skrutiek prerazí štyri rovnako rozložené vrstvy ocele, čo zaručuje rovnomernú štrukturálnu tuhosť pásu a odolnosť voči delaminácii.
 • Odolný voči korózii. Pri vytváraní štruktúr používajú výrobcovia dvojitý stupeň ochrany panelov pred hrdzou. Všetky dverné prvky (pánty, bočné podpery, torzné pružiny) sú vyrobené z pozinkovanej ocele so špeciálnym práškovým nástrekom. Táto skutočnosť výrazne ovplyvňuje trvanie trvanlivosti dverí..
 • Odolnosť voči teplotným extrémom. Dvere DoorHan sú vhodné do akéhokoľvek podnebia a neboja sa extrémnych teplôt. Sú spoľahlivo chránené pred koróziou, nezmrazujú a sú tiež ošetrené polymérnym povlakom. Dokonca aj najdrsnejšia zima s takýmito štruktúrami bude v miestnosti určite teplá..

Je tiež potrebné poznamenať, že pri výrobe štruktúr sú vylúčené medziľahlé operácie, ktoré často vyvolávajú uzavretie manželstva..

Proces zvárania zárubne vykonáva robotický komplex. To zaručuje maximálnu čistotu spojov, vynikajúcu kvalitu švov a vysokú úroveň pevnosti výrobku. To znamená, že nebude potrebné upravovať dizajn..

Úpravy

Spoločnosť DoorHan vyrába mnoho typov dverí. Medzi nimi:

 • vstup;
 • ohňovzdorné;
 • posuvné;
 • oceľ;
 • zasúvateľné;
 • film;
 • pre chladiace komory;
 • s vetracou mriežkou a pod..

Pozrime sa podrobnejšie na najobľúbenejšie modely.

Technické

Tieto dvere sú vhodné na inštaláciu do nákupných centier, škôl, nemocníc, škôlok a iných inštitúcií. Návrhy môžu byť s jedným alebo dvoma listami, ako aj s ľavým alebo pravým otváracím mechanizmom. Môžu byť použité v interiéri aj exteriéri. Monolitické plátna sú vyrobené bezšvovou technológiou a zaručujú vynikajúcu zvukovú a tepelnú izoláciu, odolnosť voči vzduchu a vlhkosti. Tieto štruktúry nie sú náchylné na oheň, čo je potvrdené špeciálne osvedčenia o zhode (E130). Dvere sú vyrobené z pozinkovanej ocele, čo znamená, že časom nehrdzavejú.

Konštrukcie sú navrhnuté na intenzívne používanie a budú v prevádzke mnoho rokov..

Garáž

Moderné technologické dvere DoorHan sú ideálne do garáží. Sú vyrobené zo sendvičových panelov, ktoré sú na vonkajšej strane zakončené hliníkovým profilom. Ukazovatele sa teda zvyšujú odolnosť proti vlámaniu a poškriabaniu na povrchu konštrukcie. Katalóg obchodu obsahuje veľa možností dizajnu vrátane prémiových garážových brán zdobených kovanými prvkami so starožitným efektom. Konštrukcie sa montujú ručne a dodávajú sa pripravené. Získate jedinečný, funkčný, spoľahlivý a trvanlivý produkt. A ak ste v predaji nenašli pre vás vhodnú možnosť, môžete si ľahko objednať výrobu štruktúr podľa vášho návrhu.

Spoločnosť vyrába brány pre garážové brány, posuvné, špirálové, skladacie a rolovacie..

Rýchlostné cesty

Tento typ štruktúry je potrebný pre priemyselné, skladové a obchodné priestory. Vďaka nim je mikroklíma vo vnútri priestoru spoľahlivo udržiavaná. Prevádzková rýchlosť takéhoto mechanizmu je približne 2,5 metra za sekundu. Štruktúra je vybavená špeciálnym pohonom, ktorý je autorovým vývojom spoločnosti. V súprave pre dvere je zahrnuté aj všetko potrebné príslušenstvo: diaľkové ovládače, kľúče, tlačidlá atď..

Ohňovzdorné

Tento dizajn je navrhnutý tak, aby zabránil šíreniu ohňa za hranice ním obmedzené. Spoločnosť ponúka pre tieto dvere niekoľko možností: sekčné, krídlové, posuvné a protipožiarne závesy. Na výrobu konštrukcií sa používa plnivo, ktoré pozostáva z minerálnej vlny, čím sa dosahuje požiarna odolnosť panelov. Špeciálne technologické profily a špeciálna rozpínacia páska pri vysokých teplotách zväčšujú svoj objem, takže je otvor zreteľne utesnený.

Protipožiarne dvere DoorHan úspešne prešli všetkými potrebnými testami a majú certifikáty potvrdzujúce ich kvalitu..

Hodnotenia zákazníkov

Veľký počet používateľov poznamenáva, že si kúpili brány tejto spoločnosti na radu priateľov alebo sami videli tieto štruktúry v prevádzke. To naznačuje, že dvere DoorHan sa tešia zaslúženej dôvere medzi kupujúcimi a nepotrebujú dodatočnú reklamu. Garážové brány rôznych modelov sú veľmi obľúbené. Automobiloví nadšenci s dôverou tvrdia, že takáto akvizícia vás zachráni pred problémami s garážovou bránou na mnoho rokov. Všetko funguje ako má, žiadne problémy nevznikajú. Náklady na štruktúry vo vzťahu k ich kvalite sú zároveň veľmi rozumné..

Existuje aj niekoľko negatívnych recenzií produktu. Na základe prijatých informácií môžeme dospieť k záveru, že niekedy kupujúci dôverujú dverám neprofesionálnym montážnym firmám alebo sa sami inštalujú. Iba v takýchto prípadoch môžu nastať problémy s prevádzkou dverí DoorHan..

Viac o dverách DoorHan sa dozviete v nasledujúcom videu.