Kuchyňa

Chladnička Samsung Side-by-Side

Chladnička je základným vybavením každej kuchyne. Sortiment týchto domácich spotrebičov je pomerne rozsiahly. Dnes sa na nádherné jednotky pozrieme bližšie Samsung vedľa seba, prezentované niekoľkými modelmi.

Zvláštnosti

Táto technika populárnej kórejskej značky je dvojkomorová jednotka (podobné hojdačkovým dvojdverovým šatníkom) s strana mrazničky, ktorý sa nachádza na rovnakej úrovni ako chladnička. Tento princíp usporiadania oddelení je pohodlnejší ako úzke a vysoké možnosti..

Cena je oveľa vyššia ako zariadenia s umiestnením kamier nad sebou.

Jedná sa o pomerne rozsiahle zariadenie a malo by byť umiestnené v pomerne priestrannej kuchyni. Všetky modely majú užitočný objem v rozmedzí od 494 do 604 litrov, výšku – nie viac ako 184 cm, šírku – 912 cm, hmotnosť asi 100 – 120 kg.

Chladivo je izobután – časom preverená látka, ktorá je pre ľudské telo úplne neškodná. Dokonale chladí, aby zachovala chuť a zdravotné výhody jedla.

Systém “Bez námrazy” poskytuje úplné automatické odmrazovanie, čo výrazne zjednodušuje život žien v domácnosti a umožňuje vám odmrazovať zariadenie nie viac ako raz za rok.

Funkcie super mrazenie a super chladenie v čo najkratšom čase sa teplotný režim separácie uvedie na požadovanú úroveň. Tieto možnosti sú veľmi vhodné, keď nie je dostatok času na dlhý proces..

Populárne modely a ich hlavné charakteristiky

Aby ste si vybrali potrebnú jednotku, musíte porozumieť vlastnostiam modelov, z ktorých najobľúbenejšie sú:

RH 60H90203 L

 • Dvojkrídlové dvere, poskytuje zariadeniu dodatočnú priehradku, ktorá zvyšuje využiteľný objem na 605 litrov. Vonkajšie dvere sú vybavené špeciálnym mechanickým povlakom, ktorý umožňuje udržiavať stabilný teplotný režim aj po opakovanom otvorení.
 • Skladacie police pomáhajú optimalizovať priestor na umiestnenie balíkov akéhokoľvek tvaru a veľkosti.
 • Vzduch vo vnútri sa čistí deodorantom – filter pohlcujúci zápach.

RS 552NRUA9 M

 • Systém prívodu vzduchu Multi Flow, charakterizovaná prítomnosťou malých otvorov nad každou poličkou. Udržiava nastavenú teplotu, aj keď sú dvere otvorené, nepretržite cirkulujúcim chladeným vzduchom cez praskliny. Zaisťuje teplotnú stabilitu všetkých oddelení súčasne, aby potraviny zostali dlho čerstvé.
 • Použitie LED žiaroviek výrazne šetrí elektrickú energiu. Vďaka ich malým rozmerom je tu viac miesta na jedlo. Vynikajúce osvetlenie vám umožní vidieť aj to, čo je v rohu.
 • Dotykové tlačidlá aby bola obsluha jednoduchá a pohodlná.
 • S digitálnym invertorovým kompresorom je optimalizovaný proces chladenia všetkých oddelení, umožňuje motoru pracovať efektívnejšie bez plytvania dodatočnou energiou.

RS 57K4000 SA

 • Vybavený predným panelom s dotykovým ovládaním, tento model je elegantný. Jeho zaujímavý dizajn ľahko zapadne do akéhokoľvek interiéru.
 • Jasný svetelný signál vám pripomenie voľne zatvorené dvere.
 • Inovatívny kompresor funguje s malým alebo žiadnym hlukom.
 • Široká klimatická trieda SN-N-ST-T umožňuje používať jednotku v podmienkach od +10 do +43 stupňov Celzia.

RSH 5SLMR

 • Dvere sú zrkadlové, čo pomáha ženám v domácnosti, okrem hlavnej funkcie, udržiavať ich vzhľad aj vo výške.
 • Každá z komôr má nezávislý výparník a ventilátor., ktoré umožňujú nezávisle od seba udržiavať požadovanú teplotu.
 • Systém “Bez námrazy” zabraňuje tvorbe námrazy na stenách mrazničky.
 • Energetická trieda A.+, čo znamená minimálne plytvanie elektrickou energiou, vám umožňuje ušetriť.
 • Výrobník ľadu vyrába tvarované kocky ľadu pripravené na konzumáciu.

Recenzie

Spojením recenzií zákazníkov na chladničky Side-by-side od spoločnosti Samsung, je možné povedať, že táto technika je veľmi žiadaná.

Ľudia žijúci v priestranných bytoch majú často početné rodiny. Napriek vysokým nákladom na tieto jednotky získavajú vybavenie a sú s ním veľmi spokojní.. Veľká kapacita a ergonomický priestor vám umožní zariadiť jedlo pre každého člena rodiny v oddelenom oddelení. Skladacie police niektorých modelov umožňujú umiestniť fľaše a balenia rôznych veľkostí.

Dámy, ktoré trávia väčšinu času v kuchyni, sme veľmi spokojní s možnosťou pozrieť sa na seba v zrkadle, bez opustenia panvíc. Takáto nádherná nehnuteľnosť má chladničku RSH5SLMR.

Pre deti je veľmi výhodné nastaviť mraziace a chladiace komory.bok po boku“. Aby ste dosiahli požadovanú poličku malého vzrastu, nemusíte vymieňať stoličku ani taburetku. Ovládanie je veľmi jednoduché, s čím si bez problémov poradí aj dieťa indikátor otvorených dverí upozorní neprítomného používateľa, aby ho pevne zatvoril. Spánok detí nie je prerušovaný zbytočným hlukom, pretože je inovatívny invertorový kompresor je veľmi tichý.

Štýlový dizajn obzvlášť chválené podnikateľmi. Elegancia detailov a dizajn dotykových ovládacích panelov sú perfektne kombinované s akýmkoľvek riešením interiéru. Farebné variácie dodajú chuť každej kuchyni.

V tejto kategórii používateľov je veľmi populárny béžová tieň.

Kvalita kórejskej montáže si zaslúži mimoriadne pozitívne známky. Kupujúci berú na vedomie vysokú odolnosť dielov a políc proti opotrebeniu. Nepretržitá prevádzka motora umožňuje prevádzku jednotky dlhé roky. Materiály použité na výrobu sú pre ľudí úplne bezpečné. Používatelia hovoria, že táto technika je skutočne vyrábaná po stáročia..

Muži, ktorí dávajú prednosť jedlu v noci, môžu ľahko nájsť akýkoľvek výrobok vďaka vynikajúcemu osvetleniu LED žiarovkami.

Tí, ktorých znepokojuje finančná stránka problému, sa sťažujú na pomerne vysokú cenu chladničiek, ale tvrdia, že náklady na elektrickú energiu sa po výmene obvyklého dvojkomorového brata za jednotku so systémom Side-by-Side výrazne znížili. systém od spoločnosti Samsung.

Nie bez malého množstva negatívnych recenzií.

Ľudia, ktorí zabudli zmerať šírku dverí a už si zariadenie kúpili, stoja pred problémom, ktorý je dosť ťažké vyriešiť. Musíte odstrániť dvere z pántov a niekedy zničiť nedávno dokončenú renováciu.

Kryt dverí nie je chránený pred škvrnami od prstov. Niektorí konkurenti mysleli na tento dôležitý bod na rozdiel od výrobcu. Samsung.

Spotrebitelia sa sťažujú na krátkodobú prevádzku zobrazovacieho modulu, ktorá zlyhá, samozrejme, nie bezprostredne po kúpe, ale po 8-10 rokoch prevádzky. Tiež poznamenávajú, že nákup tohto modulu nie je dosť drahý..