Kuchyňa

Chladničky GoldStar

Spoločnosť Zlatá hviezda predstavuje široký sortiment Múdry, pohodlné, praktické a spoľahlivé domáce spotrebiče, ktoré kombinujú atraktívny dizajn, optimálne rozmery a dostupné nastavenia. Chladnička Zlatá hviezda najvhodnejšie pre malú kuchyňu alebo malý vidiecky dom, pracovnú kanceláriu. Jedná sa o techniku ​​pre miestnosti, v ktorých sa počíta každý meter štvorcový. Spoločnosť nevyrába iba jednokomorové modely. Existujú aj dvojkomorové – napr, RFG-130. Toto zariadenie pojme až 130 litrov. Takéto chladničky sú veľmi obľúbené, a to nie je prekvapujúce, pretože majú veľa výhod..

Kompaktné riešenie

Chladnička “RFG-100 “- najkompaktnejší z modelov vyrábaných spoločnosťou GoldStar. Váži iba 20 kg a má spotrebu energie 90 wattov. Horná časť je vybavená chladničkou, do ktorej sa zmestí až 10 litrov. Celková kapacita zariadenia je 100 litrov. Chladiaci priestor má objem 90 litrov. Na trojčlennú rodinu to stačí.

Ručný rozmrazovací systém vo všetkých komorách chladničky. V spodnej časti je takzvaná zóna čerstvosti, vytvorená špeciálne na skladovanie zeleniny a ovocia. Kompletná sada zariadenia obsahuje jeden kompresor a elektromechanický typ riadenia. Energetická trieda A +, takže môžete ušetriť na elektrine. Na šírku bude tento model v kuchyni vyžadovať iba 47 cm, výšku 85 cm a hĺbku 45,5 cm..

V recenziách sa kupujúcim odporúča, aby venovali pozornosť tejto chladničke. Jeho cena nepresahuje 10 tisíc rubľov. Ale za tieto málo peňazí môžete získať spoľahlivé a kvalitné zariadenie. Vnútri sú dve police vo forme kovových tyčí, dvere majú 4 priehradky, ktoré sú vyrobené z plastu a kovu. Dvere sú reverzibilné.

Nízky model

RFG-55 od Zlatá hviezda je chladnička vysoká 51,5 cm, široká 47 cm a hlboká 44 cm. Hmotnosť takejto jednotky na výrobu chladu je iba 12,8 kg. Tento výrobca vyrába všetky modely v klasickej bielej farbe, ktorá sa dobre hodí do každého interiéru. Mraznička pojme 5 litrov a je umiestnená na vrchu. Chladnička má objem 50 litrov.

Ekonomický je typ úspory energie, konkrétne – A.+. Udržuje svetlo vo vašej domácnosti a peniaze vo vašej peňaženke. Tento model stojí asi 7 tisíc rubľov. Budete ho musieť odmraziť ručne – automatický systém nie je k dispozícii v chladničke ani v mrazničke. Jedna polica vo forme kovovej mriežky. Vo dverách sú dve, sú vyrobené z plastu. K dispozícii je elektromechanické ovládanie a reverzné dvere.

Zariadenie funguje veľmi jemne a prakticky nehlučne. Ani v malom byte, kde je medzi miestnosťami veľmi dobrá počuteľnosť, nenastane žiadne nepohodlie..

Ideálne do kancelárie alebo na letnú chatu

Model RFG-80 od Zlatá hviezda kupujúci vo svojich recenziách odporúčajú nákup pre malé kancelárske priestory alebo vidiecke domy. Toto zariadenie spláca svoje náklady (asi 9 tisíc rubľov) s úrokom. Pracuje potichu, hladina hluku je zanedbateľná, takže jednotka nebude rušiť prácu ani odpočinok. Takúto chladničku je možné kúpiť ako druhú (dodatočnú) možnosť doma. Koniec koncov, existujú situácie, keď jedno zariadenie nezvláda všetku prácu a výrobky sa nehodia.

Spotrebitelia ako výhodu uvádzajú ekonomickú energetickú triedu A+. Medzi nevýhody patrí nedostatok vnútorného osvetlenia. Aby ste sa pozreli do chladničky, budete musieť večer zapnúť svetlá v miestnosti. Rozmery tohto zariadenia sú veľmi kompaktné: výška – 70 cm, šírka – 48 cm, hĺbka – 45 cm, nezaberá veľa miesta. Hmotnosť takejto jednotky je 17,5 kg.

Zvláštnosťou sú reverzibilné dvere. Typ ovládania v zariadení je elektromechanický. Balenie obsahuje jeden kompresor a chladivo “R600a”. Mraznička má objem 10 litrov. Chladnička pojme 70 litrov. Jedná sa o jednokomorovú chladničku s manuálnym odmrazovacím systémom pre všetky oddelenia. Vnútri sú dve kovové mriežky, ktoré slúžia ako police. Vo dverách sú tri police, ktoré sú vyrobené z plastu.

V nasledujúcom videu – prehľad chladničky GoldStar.