Kuchyňa

Chladničky Rosenlew

Jednou zo základných súčastí každej modernej kuchyne je chladnička.. Práve táto jednotka pomôže udržať vaše potraviny čerstvé. Moderní používatelia chcú kúpiť vysokokvalitný model, ktorý by fungoval dlho. Medzi tieto produkty patrí chladnička Rosenlew. Stojí za to zvážiť jeho hlavné vlastnosti a výhody..

Trochu histórie

Táto spoločnosť bola založená v roku 1853 (v meste Pori). Názov pochádza zo šľachtického titulu škandinávskej rodiny, ktorá spoločnosť vlastnila. V roku 1951 zišli z montážnej linky v plne mechanizovanej továrni chladničky. Po desiatich rokoch sa výrobky spoločnosti začali veľmi aktívne kupovať. Teraz je spoločnosť súčasťou koncernu Electrolux..

Vlastnosti a výhody

Fínska chladnička je nielen vysokej kvality. Medzi hlavné funkcie patrí nasledujúce:

 • Jedná sa o jednu z prvých spoločností, odmietol používať freón. Vydala model s oddeleniami, v ktorých boli rôzne klimatické režimy..
 • Skvelá kombinácia vonkajšie parametre a funkcie produktu.
 • Vďaka špeciálnemu systému vetranie, studený vzduch bude distribuovaný rovnomerne. To vám umožní dlhodobo skladovať potraviny v akejkoľvek oblasti komory..
 • Steny výrobku majú špeciálne antibakteriálna vrstva, ktorá obsahuje ióny striebra. Práve táto zložka aktívne ničí mikróby, čím pomáha udržať potraviny v pôvodnej podobe po dlhú dobu..
 • Používajú sa lepšie izolačné materiály a tesnenia dverí. Vnútri jednotky bude udržiavaný konštantný teplotný režim. To nespotrebuje veľa energie..

 • Trieda energetickej účinnosti A+. Môžete veľa ušetriť.
 • Dodatočná výhoda produktu je jeho takmer tichý chod. Nebudete tak rozptyľovať cudzie zvuky a môžete sa sústrediť na dôležitú vec..
 • Každá chladnička má štýlový a moderný dizajn. Môžete si vybrať ten, ktorý vyhovuje vašim predstavám.
 • Môžete si tiež vybrať odtieň vhodný do vašej kuchyne.. Farebná schéma môže byť odlišná – od klasických farieb po svetlé a neobvyklé možnosti. Existujú modely, ktoré sú ručne maľované. Práve tento model bude vynikajúcim doplnkom vášho interiéru..
 • Optimálna kombinácia ceny a kvality. Niektorým sa môže zdať cena predražená, ale väčšinou sa používatelia domnievajú, že je celkom dostupná..
 • Dobrá nálada. Keď budete mať vo svojom dome kvalitnú a štýlovú jednotku, nebudete sa musieť starať o dlhodobé skladovanie potravín. Zároveň bude nálada vždy úžasná..

Dobrá chladnička má niekoľko vyššie popísaných charakteristík.. Stojí za zmienku moderné technológie používané výrobcom. Patrí medzi ne elektronické ovládanie. Práve táto funkcia pomôže s veľkou čistotou nastaviť ukazovatele vlhkosti a teploty v rôznych oddeleniach. Každý model má zásuvku na zeleninu a ovocie. Je vyrobený z priehľadného plastu so striebornými časticami. Vďaka špeciálnej technológii „No Frost“ nie je potrebné jednotku odmrazovať. Táto funkcia pomáha potravinovým vreckám nelepiť sa.

Svetlé žiarovky sú ďalšou výhodou. Dobre osvetlia každý kút. Vďaka dynamickému chladeniu budú prúdy vzduchu vo vnútri neustále cirkulovať.

Názory

Stojí za to zvážiť najobľúbenejšie modely chladničiek tejto spoločnosti.. Patria sem nasledujúce:

 • “RC312”. Tento štýlový model je kompaktný. Môžete si ju kúpiť do akejkoľvek kuchyne, ktorú chcete. Súčasne je kapacita 328 litrov. Takáto chladnička sa zmestí na týždennú zásobu. Vďaka špeciálnemu signálu zistíte, či sa teplotný režim náhle neodchyľuje od normy. K dispozícii je špeciálna hliníková mriežka – takže môžete skladovať fľaše.

Bočné priehradky sú určené na omáčky, drobné výrobky. Špeciálna antibakteriálna vrstva chráni potraviny pred baktériami a podporuje ich dlhodobé skladovanie. Jednotka má špeciálnu funkciu „Super mrazenie“, pomocou ktorej môžete na zimu zmraziť najrôznejšie výrobky..

 • “RT291”. Tento model priťahuje pozornosť kupujúcich, pretože je vyrobený v klasickej čiernej farbe. Matný odtieň bude perfektne vyzerať v každej miestnosti. Vďaka elektronike si môžete jasne a rýchlo nastaviť požadované úlohy.

Každá polica je vyrobená z nárazuvzdorného skla. Poličky pojmú výrobky až do štyridsať kg, môžete zmeniť ich výšku. To vám pomôže zorganizovať si priestor vo vnútri chladničky sami. Ak dôjde k neočakávanému výpadku napájania, batérie vydržia chlad ďalších dvadsaťdva hodín..

Cena výrobku

Pokiaľ ide o cenu výrobku, určite ho nemožno nazvať nízkym.. Mnoho kupujúcich si zároveň všimne optimálny pomer ceny a kvality. Všetko bude závisieť od vášho rozpočtu a schopnosti minúť nejaké peniaze na kvalitný model. Vysoké náklady možno pripísať použitiu veľmi kvalitných materiálov na výrobu výrobku.

Recenzie

Mnoho používateľov hodnotí produkty tejto spoločnosti pozitívne.. Chladničky Rosenlew upútať svojou vysokou kvalitou. Jednotka obsahuje iba vysokokvalitné materiály, čo znamená, že vám zariadenie bude slúžiť tak dlho, ako je to možné. Pozitívne je, že existuje široká škála farieb. Budete si môcť nezávisle vybrať možnosť vhodnú pre vašu kuchyňu a organicky ju doplniť.

Najpopulárnejšími farbami sú klasika – čierna a biela. Existuje však viac zaujímavých a nápadných možností. Uprednostňujú ich kreatívni jednotlivci. Špeciálny vonkajší povlak pomáha predchádzať usadzovaniu rôznych húb a škodlivých mikroorganizmov. Vnútorná výstelka zostane vždy čistá.

Mnoho používateľov si tiež všimne špeciálnu technológiu nie príliš silného zmrazovania, ktorou niektoré modely disponujú. Vďaka tejto funkcii môžete veľa ušetriť. Spoľahlivosť a efektivita práce – na to tiež zanechávajú pozitívne recenzie. Zariadenie je jednoduché a nenáročné na používanie. Je ľahké ho nasledovať. Povlak je vyrobený z antibakteriálnych prísad, ktoré pomáhajú predchádzať nepríjemnému zápachu a škodlivým baktériám.

Teraz ste zvážili hlavné výhody, vlastnosti chladničky Rosenlew a môžete si ľahko vybrať jednotku do svojej kuchyne. Zároveň nezabudnite, že stojí za to nakupovať vybavenie iba v dôveryhodných obchodoch, aby ste sa vyhli falšovaniu. Zvlášť starostlivo skontrolujte výrobok, ak si ho kúpite online. Nezabudnite, že zariadenie by nemalo byť poškodené.

V nasledujúcom videu – prehľad chladničky Rosenlew.