Kuchyňa

Farebné riešenia pre chladničky Bosch

Moderná kuchyňa nie je len miestom na varenie, je to miesto, kde sa plnia autorské fantázie.. Kuchynská časť nie je dnes vnímaná ako niečo oddelené, je to harmonické pokračovanie bytu alebo domu..

Kombinácia farieb, tvaru a funkčnosti predmetov je tu najťažšia. Mnoho technológií môže byť skrytých vo výklenkoch a zabudovaných do nábytku. Niektoré z nich, napríklad chladnička, sa môžu stať atrakciou miestnosti..

Výber chladničky Bosch do značnej miery závisí od štýlu kuchynského priestoru. Farebná schéma zariadenia tohto výrobcu je jednoducho pôsobivá. Modely v béžových, červených, fialových a hnedých farbách, čierne sklo sa organicky zmestí do každého interiéru. Súčasne nebude nijako ovplyvnená funkčnosť a harmónia kuchyne..

Nájdite iné odtiene, napríklad slonovinovú alebo béžovú, u tohto výrobcu tiež môžete. S takouto chladničkou sa každá kuchyňa stane vrcholom výtvarného umenia..

A kuchynské spotrebiče sa organicky zmestia do moderného aj klasického interiéru..

Zvláštnosti

Podľa recenzií je nemecký výrobca Bosch jedným z troch lídrov vo výrobe vysokokvalitných domácich spotrebičov.

Moderné požiadavky diktujú ich vlastné zákony. Každý nový interiér vyžaduje vhodnú farebnú schému a originálne riešenie vzhľadu zariadenia.

Bosch ide s dobou, a tak sa teraz jeho modely líšia nielen funkčnosťou, ale aj farbami..

Pri tom všetkom neutrpí ergonómia. Vnútri chladničky nájdete priestranné police a priestor na čerstvosť. Pohodlné režimy a prehľadné ovládanie chladničky.

Najnovšou novinkou tejto spoločnosti sú chladničky so sklenenými dverami. Lesklá povrchová úprava týchto modelov nielen priťahuje oko, ale posúva domáce spotrebiče na ďalšiu úroveň..

Takéto chladničky budú vhodné v každej kuchyni. Pre moderné štýly by ste mali zvoliť viac nasýtených tónov a pre klasické štýly pokojnejšiu škálu..

Modely od “Zlatá séria” prinesie do interiéru kuchyne eleganciu a eleganciu. Bez ohľadu na štýl, ktorý si vyberiete pri navrhovaní kuchynského priestoru, v spoločnosti Bosch nájdete presne to, čo potrebujete..

So sklenenými dverami

Na prvý pohľad neobvyklé, chladničky Bosch so sklenenými dverami pôsobia skutočne veľmi štýlovo.

Tieto modely sú prezentované v bohatých farbách – čierna, červená, fialová, biela, kremeň. Hra svetla dodáva týmto modelom zvláštnu chuť: pri dopade na sklo sa leskne všetkými druhmi odtieňov od jemných odleskov po hlboké tóny..

Takáto jednotka sa stane nielen chladničkou v kuchyni, ale aj niečím viac. Bude "klinec" priestorov, ktorým bude každý venovať pozornosť.

V tejto kategórii si môžete vybrať modely s dotykovým a konvenčným ovládaním.

Sklenený povrch dverí je vyrobený z odolného materiálu. Takému človeku bude ťažké ublížiť. Testy ukázali, že takéto dvere bez problémov vydržia aj polkilogramovú kovovú guľu, ktorá na ne dopadne z niekoľko metrovej výšky..

Modely so sklenenými dverami obsahujú sériu chladničiek “Kryštál”, lesklé dvere, ktoré upútajú pozornosť.

Podľa toho je navrhnutý aj vnútorný dizajn jednotky.. Priehľadné police vyrobené z odolného plastu alebo tvrdeného skla len zdôrazňujú efekt beztiaže. Všetko je jednoduché a prehľadné, nedochádza k preplneniu, všetko je na svojom mieste.

Zvláštnym vrcholom je strieborná povrchová úprava niektorých prvkov..

Okrem módneho dizajnu, “Kryštály” pochváliť sa bezchybnou prácou. Farba displeja vám presne povie, čo sa deje v chladničke.

Dve zóny čerstvosti vám umožňujú zachovať prirodzenú chuť a vlastnosti produktov tak dlho, ako je to možné. Viacprúdové chladenie rovnomerne rozdeľuje prúdy studeného vzduchu do celej jednotky. Uhlíkový filter udrží vzduch čerstvý, a nedovolí výrobkom nasýtiť ich cudzími a neprirodzenými pachmi.

Systém je navyše navrhnutý tak, aby ho nebolo potrebné odmrazovať. To je pekné plus pre mnohé ženy v domácnosti..

Farebné chladničky Bosch obsahujú všetko najlepšie:

  • Štýlový dizajn.
  • Jednoduchosť riadenia.
  • Bezpečné skladovanie potravín.
  • Ziskovosť.

Funkčnosť tohto modelu vás milo prekvapí. Interiér jednotky je premyslený do najmenších detailov. Optimálny počet políc na skladovanie potravín, nápojových fliaš alebo dokonca hrncov s jedlom.

Počet políc si môžete sami upraviť a v prípade potreby pridať vešiaky na fľaše.

Základná bezpečnostná funkcia uzamkne dvere a nastavenia ovládania, aby vaše dieťa nemohlo vykonávať zmeny v režimoch.

Zlatá séria

Teplé zlaté odtiene – vanilka, karamel, čokoláda a mlieko vytvorí v interiéri efekt pohodlia.

Nemecký výrobca sa musel odkloniť od štandardných štandardov povrchovej úpravy, aby vám používanie zariadenia bolo ešte príjemnejšie.. Strohosť a stručnosť ustúpila štýlu a funkčnosti.

Chladničky v tejto farebnej schéme sú perfektné na praktické použitie v každom interiéri..

Farby “Zlatá séria„Veľmi pripomínajú prírodu. Jemné teplé odtiene vyzerať ako olistené zlato, drevo alebo morské perly. Prvky dekorácie matného zlata harmonicky osviežujú dizajn bez vytvárania efektu vulgárnosti alebo sofistikovanosti.

Interiérová výzdoba je zdobená prvkami, ktoré len zdôrazňujú integritu kompozície. Funkčnosť navyše neutrpí.. Tieto modely sú vybavené funkciami, ktoré sú zodpovedné za efektívne uchovávanie potravín..

Súčasne sa v maximálnej možnej miere zachovávajú všetky prospešné vlastnosti a čerstvosť..

Najužitočnejšie vlastnosti tejto série je možné rozlíšiť:

  • Priestrannosť.
  • Dizajn.
  • Úprava vnútorného priestoru.
  • Ekonomika práce.
  • Spoľahlivosť.
  • Mraznička a zóna čerstvosti.

V chladničke je dve zóny čerstvosti. V jednom z nich je teplota nulová, v druhom je ovládanie vlhkosti. Vďaka tomu si nielen zelenina a bylinky, ale aj mäsové výrobky dokonale dlho zachovajú svoje vlastnosti..

Obe oblasti majú hermetické tesnenia na zásuvkách a ozdobný pás v zlatej farbe.

Táto séria ponúka mnoho funkcií pre dokonalé skladovanie potravín. Prúdy studeného vzduchu sú distribuované systémom MultiAirflow, takže všetky výrobky sú rýchlo a rovnomerne chladené.

Super zmrazovací a super odmrazovací systém otvára nekonečné možnosti prípravy produktov na budúce použitie. "Bez námrazy" odvádza prebytočnú vlhkosť a cirkuluje studený vzduch. Vďaka tomuto systému nie je potrebné chladničku rozmrazovať..

Špeciálny dizajn dverí vám umožňuje nainštalovať kuchynské spotrebiče tesne k stene. Dvere pri otváraní nevyčnievajú.

Napriek všetkým inováciám a konštrukčným riešeniam sa spoločnosti Bosch podarilo zachovať všetok užitočný potenciál chladničiek a dokonca ju rozšíriť, takže používanie spotrebičov Bosch je spojené so spoľahlivosťou a pohodlím..