Kuchyňa

Kuchynský faucet Kaiser

Pri výbere vodovodných armatúr do kuchyne sa osobitná pozornosť venuje vysokokvalitným mixérom. Jeho prítomnosť je rovnako povinná ako v sporáku, pretože nedostatok vody vám nedovolí variť ani čistiť kuchyňu. Dobrý mixér je preto kľúčom k pohodlnej a spoľahlivej funkčnosti vodovodného kohútika. Kaiser ponúka mixéry pre strednú triedu, a preto prezentované modely nie sú najlacnejšími.

Výhody a nevýhody

Nákup mixéra je záležitosť, ktorá si vyžaduje starostlivé premyslenie a zváženie všetkých pozitívnych a negatívnych aspektov. Iba s týmto prístupom bude kupujúci so zakúpeným výrobkom plne spokojný. Sanitárna keramika Kaiser bola vydaná relatívne nedávno, ale počas tohto krátkeho obdobia si dokázala zaujať svoje oprávnené miesto na svetovom trhu vďaka originalite detailov a jedinečným vlastnostiam jej vzhľadu. Ako materiál na výrobu sa používa bronz a mosadz vysokej kvality..

Takmer všetky modely majú keramickú kazetu, vďaka ktorej sa výrobky vyznačujú spoľahlivosťou a trvanlivosťou. Chróm sa zvyčajne používa na nanášanie ochrannej vrstvy na povrch mixéra, aj keď v niektorých prípadoch sa používajú materiály ako meď a bronz, ktoré dodávajú modelom charakteristickú originalitu..

Výhody mixérov tejto spoločnosti sú:

 • vysoko kvalitný materiál;
 • dlhodobá záruka až 5 rokov;
 • ľahký systém použitia;
 • nedostatok hluku počas prevádzky;
 • jedinečný a sofistikovaný vzhľad;
 • jednoduchosť použitia.

Odrody

Nie je možné si nevšimnúť široký sortiment kuchynských batérií, medzi ktorými sú výrobky s jednou pákou, s dvoma ventilmi a inovatívnym senzorom.

Jednopákové. Takéto štýlové inštalatérske predmety budú vynikajúcou ozdobou kuchyne. Najvyhľadávanejšími položkami sú Kaiserove štýlové výrobky, medzi ktoré patria Merkur, Magistro, Athlete, Safira, County a Classic. Tieto modely sa tešia najväčšej obľube u väčšiny spotrebiteľov vďaka svojmu modernému dizajnu a ladia aj so sivou žulou, z ktorej sa často vyrábajú drezy a dosky. Spočiatku bol rad vyrábaný výlučne v chróme, ale s rastúcou popularitou bol sortiment farieb doplnený o odtiene bronzu, mosadze, medi a čierneho kovu..

Dvojité lichobežníky. Pokročilý otočný hardvér uľahčuje inštaláciu na dvojité umývadlo. Tieto spoľahlivé mixéry si udržujú svoje vedúce postavenie v hodnotení obľúbenosti po dlhú dobu. Jeden z najobľúbenejších modelov radu 2 v 1 je kuchynský faucet Carlson Kaiser, ktorý kombinuje vynikajúcu kvalitu a spoľahlivosť. Vysoký a krátky výtok sú nepochybnými výhodami tohto kúsku. Nemenej populárny je model Vincent, ktorý prekvapuje svojou funkčnosťou a praktickosťou..

Moderné. Charakteristické sú štýly ako hi-tech, minimalizmus a techno. Model Crystal je obzvlášť pozoruhodný svojimi inováciami, ktoré predstavujú výtok z prierezu a krížové ventily. Preto môžete vidieť, že vývojári Kaiser ohromujú zákazníkov nielen vysokou kvalitou ich produktov, ale aj neštandardným dizajnom..

Výrobné materiály

Tento faktor je obzvlášť dôležitý, pretože kvalita vody a prevádzkyschopnosť zariadenia závisia od materiálu..

Na výrobu kuchynských batérií sa používajú nasledujúce materiály:

 • Mosadz je odolný a vysokokvalitný materiál, o čom svedčia náklady na hotové výrobky.
 • Nehrdzavejúca oceľ. Odolný a celkom lacný analóg. Bude sa hodiť k umývadlu z nehrdzavejúcej ocele.
 • Keramika. Zachováva si kvalitné vlastnosti vody. Keramické kohútiky pôsobia veľmi esteticky, ale prehnane krehko.
 • Bronz. Tieto faucety vyzerajú skvele na pozadí mramoru a dreva. Estetický vzhľad je dôvodom, prečo sa bronz nachádza v drahých modeloch.

Nasledujúce materiály sa používajú ako ochranný povlak:

 • Chróm. Používa sa najčastejšie a má vynikajúcu farbu. Kombinuje sa takmer s akýmkoľvek štýlom interiéru. Na chrómovom povrchu však zostanú odtlačky a kvapôčky. Tiež je často ťažké sa oň starať..
 • Smaltovaný povlak. Atraktívne, ale krehké. Na jeho povrchu sa môžu objaviť jasné praskliny..
 • Nikel. Pred výberom tohto materiálu musíte starostlivo premyslieť, pretože sa môže stať alergénom..
 • Vzácne kovy. Sú drahé a sú považované za skutočné exkluzívne.

Kaiser ponúka široký sortiment kuchynských batérií, jednoduchých aj sofistikovanejších, ktoré vašej kuchyni dodajú šarm..

9 fotografií

Kvalita a spoľahlivosť

Nemecká sanitárna keramika je známa svojimi vysokými štandardmi kvality a samotná krajina je moderným výrobcom jedinečných výrobkov, ktoré spĺňajú potreby zákazníkov. Spoločnosť Kaiser bola na modernom trhu zaznamenaná nie tak dávno, ale počas tohto obdobia dokázala konkurovať iným populárnym výrobcom. Kaiser sa však líši od ostatných značiek v dostupných nákladoch na výrobky. Táto cenová politika je daná skutočnosťou, že spoločnosť vykonáva takmer celý výrobný proces v Ázii podľa nemeckých technológií a európskych noriem. Všetky výrobky navyše prechádzajú podrobnou diagnostikou a viacstupňovým testovaním..

Výrobky Kaiser majú nepochybne vysokú úroveň kvality, pretože v továrňach sa používa iba moderné vybavenie. Pokiaľ ide o inovácie, nemecké technológie tiež zastávajú vysoké pozície, a preto výrobky úplne zodpovedajú moderným štandardom. Prítomnosť výlučne keramických kaziet zvyšuje životnosť výrobku.

Vlastnosti výberu

Pri výbere kuchynského mixéra Kaiser musíte vziať do úvahy faktory, od ktorých bude závisieť jeho ďalšia funkčnosť:

 • Maximálny limit preskočenia. Určuje rýchlosť toku vody za minútu. Do kuchyne je vhodné zariadenie s prietokom 6 litrov vody za minútu..
 • Materiál uzatváracieho ventilu. Poskytuje alebo zastavuje prietok vody nastavením tlaku. Môžu byť dodávané s tesneniami z rôznych materiálov.
 • Guma, koža. Praktické, lacné a ľahko vymeniteľné, nie je ťažké ich nájsť v obchode. Predtým sa používal takmer vo všetkých mixéroch. Kvôli nízkej odolnosti proti opotrebovaniu však strácajú dopyt.
 • Kazety z nehrdzavejúcej ocele. Vyzerá to ako leštená guľa.
 • Keramické kartuše. V poslednej dobe si získali mimoriadnu popularitu. Používajú tiež cermetový povlak nanesený na oxid hlinitý, vďaka ktorému prispievajú k rovnomernému prísunu vody..
 • Dĺžka výtoku. Ak je nedostatok, voda sa naleje cez okraj drezu. Nadmerná dĺžka zhoršuje použiteľnosť zariadenia.
 • Výška výtoku. Nízky výtok spôsobuje problémy s používaním. Vysoká – zaberá príliš veľa miesta.
 • Telo a poťahový materiál.

Spoločnosť Kaiser ponúka originálne filtračné kohútiky, modely Décor s kohútikom na pitnú vodu, s jedným a dvoma výtokmi, spájajúce modernú technológiu a jedinečné nápady na dizajn. Každá z uvedených pozícií vám umožňuje vytvoriť v kuchyni pocit pohodlia a harmónie a tiež ju urobiť viac funkčnou..

8 fotografií

Recenzie

Neponáhľajte sa s nákupom bez toho, aby ste si najskôr prečítali recenzie na tento produkt. Väčšina názorov na mixéry Kaiser je pozitívna. V zásade existujú prijateľné náklady, štýlový dizajn, ako aj kompletná sada a ľahká dostupnosť počas prevádzky. Mnoho používateľov vo svojich recenziách poznamenáva, že im nevadí spätný nákup faucetov od spoločnosti Kaiser. Ďalším dôležitým aspektom je, že väčšina predajcov poskytuje 5-ročnú záruku na výrobok..

14 fotografií