Kuchyňa

Parník Kenwood

Správna výživa je kľúčom k zdravému životnému štýlu. Každá starostlivá žena v domácnosti chce variť nielen chutné, ale aj zdravé jedlo pre celú svoju rodinu. Naparovač Kenwood vám pomôže vytvoriť kulinárske majstrovské diela, pričom strávite veľa času a úsilia. Aká je zvláštnosť takéhoto au pair?

Vlastnosti a výhody

Nie je žiadnym tajomstvom, že dusené potraviny majú najvyššiu hladinu vitamínov, živín a minerálov. Pri spracovaní parou sa stratí iba jedno až dve percentá živín. Vďaka tomu si môžete vychutnať chutné a zdravé jedlo každý deň. Pomôže to zlepšiť vaše blaho, stane sa energickým a vytrvalým. Navyše všetky kulinárske majstrovské diela sú celkom chutné..

Hlavné výhody produktu:

 • Automatizovaný proces. Pri príprave jedál nebudete používať rôzne omáčky, rovnako ako maslo. Jedlo, ktoré sa varí v dvojitom kotli, sa nesmie kaziť. Celý proces je plne automatizovaný. Budete musieť nastaviť určitý režim a po uplynutí požadovaného času produkt prestane fungovať sám..
 • Rozmanitosť jedál. Parný hrniec Kenwood vám umožní pripraviť najrozmanitejšie kulinárske špeciality. Takýto všestranný produkt bude vynikajúcim asistentom v kuchyni pre tých ľudí, ktorí trpia rôznymi chorobami, napríklad s nadváhou, cukrovkou, kardiovaskulárnymi a inými. Ľahko si pripravíte individuálne menu a budete jesť správne.
 • Široký sortiment produktov. Môžete nájsť model, ktorý je pre vás ideálny. Všetky parníky tejto spoločnosti majú vysokú kvalitu. Môžete si vybrať ľubovoľný dizajn a farbu, ktorá sa vám páči.
 • Ukladá sa. S takýmto optimálnym zariadením môžete efektívne ušetriť nielen svoj čas, ale aj finančné úspory. Demokratické náklady na tovar príjemne prekvapia všetkých kupujúcich. V rodinnom rozpočte dieru neurobíte, ale v každodennom živote nájdete potrebnú a užitočnú vec..
 • Bezpečnosť a spoľahlivosť. Výrobky tejto spoločnosti obsahujú iba vysokokvalitné materiály. Zariadenie funguje dobre a je odladené. Všetci kupujúci oceňujú vynikajúce funkčné vlastnosti.
 • Jednoduchosť a jednoduchosť použitia. Všetky modely sa veľmi ľahko používajú. Stačí nastaviť presný čas. Potom môžete začať podnikať. Naparovač vám pomôže urobiť všetko za vás rýchlo a včas.
 • Pozitívne emócie. Keď je samotný proces varenia ľahký a pohodlný, prinesie vám iba radosť. Počas prípravy jedla budete môcť držať krok s vlastnými vecami..

Základné modely

Pozrime sa na niektoré modely ako na príklad hlavných technických charakteristík parných kotlov Kenwood:

Kenwood FS 560

Tento model má tri koše rôznych veľkostí. Môžete tak variť rôzne jedlá naraz a zlepšiť si kulinárske schopnosti. To vám ušetrí čas a starosti. Koše majú vyberateľné rošty. Zvyšuje sa tak množstvo možných jedál na varenie. Konštrukcia je založená na nehrdzavejúcej oceli. Pri správnom použití vám výrobok bude dlho slúžiť.

Líši sa v dvojitom kotli a šetrnosti k životnému prostrediu. Medzi výhody patrí ľahkosť a jednoduchosť starostlivosti. Mriežky sú lepšie umyté ako plastové náprotivky. Parník sa pohodlne ovláda. Tento model má LCD displej, ktorý plne zobrazuje program varenia a zostávajúce sekundy a minúty. Môžete si vopred vybrať program varenia: kura, rybu, zeleninu a ďalšie.

Výrobok má časovač, ktorý umožňuje automatickému vypnutiu modelu po 99 minútach prevádzky. Po vypnutí bude funkcia vykurovania okamžite fungovať po dobu 20 minút. Ak nie je potrebné kúrenie, môžete stlačiť tlačidlo stop. Počas varenia môžete do tohto modelu pridať vodu. Hladinu vody môžete vidieť na obrazovke.

Výkon jednotky je 900 wattov. To bude stačiť na varenie jedla pri strednej rýchlosti. Unikátny systém distribúcie pary dáva tomuto modelu vyniknúť. V strednom koši je špeciálna zástrčka. Súčasťou výrobku je rozvodná rúrka pary. Môžete vytiahnuť zástrčku a vložiť tam rúrku. Jedlo sa tak bude variť rovnomerne. Tento postup je možné využiť pri príprave veľkého množstva jedla, ktoré sa nezmestí do jedného parného koša..

Kenwood FS 560 nezaberie vo vašej kuchyni veľa miesta. Model je vhodne rozobraný, má odnímateľné misky. Pohodlne sa skladajú do seba. Puzdro má špeciálnu priehradku na napájací kábel. Všetky diely je možné umývať v umývačke riadu.

Kenwood FS-370

Tento parník sa vyznačuje dostupnou cenou, módnym dizajnom a vysokými kvalitatívnymi vlastnosťami. Model je celkom jednoduchý, nemá žiadne zvončeky a píšťalky. K dispozícii je vstavaný časovač na 60 minút. K odpojeniu dôjde automaticky, proces je sprevádzaný zvukovým signálom. Model má pohodlný kontajner na obilniny, bezplatné parné koše.

Výrobok je celkom kompaktný. Je ľahké a pohodlné skladovať ho. Celkový objem košíkov je 10,5 litra. Parník si dokonale poradí s akoukoľvek úlohou. V trojúrovňovom modeli môžete pripraviť niekoľko jedál naraz, ktorým dávajú prednosť vaši blízki. Takže napríklad robte kotlety a zeleninu súčasne..

Ochrana proti vodnému kameňu je zodpovedná za bezpečnosť a trvanlivosť. Ďalšou výhodou je, že počas varenia môžete pridať vodu. Výrobok má však krátku šnúru. Mnoho parníkov má však túto nevýhodu..

Ako si vybrať ten pravý?

Pri výbere parníka by ste mali venovať pozornosť jeho hlavným charakteristikám. Vyberte si produkt, ktorý vám vyhovuje.

Vyhodnoťte nasledujúce parametre:

 • Materiál, z ktorého je telo vyrobené;
 • Výkon a typ ovládania produktu;
 • Koľko úrovní existuje;
 • Aký je objem parných košov;
 • Aký je objem jednej parnej nádoby;
 • Existuje displej.

Mali by ste tiež zistiť, či existujú ďalšie možnosti, vďaka ktorým bude proces varenia ľahký a pohodlný, ako aj jednoduchý a rýchly. Skvelým momentom bude napríklad funkcia automatického vypnutia a zvukové upozornenie na dokončenie procesu..

Bude ľahké sa starať o lúčenie, ak je so sklopným dnom, s kompletným čistiacim systémom, paletami. Tieto parníky pomôžu zachrániť ženy v domácnosti pred ďalšími ťažkosťami. Budete tak úplne zameraní na proces zlepšovania svojich kulinárskych majstrovských diel..

Užitočná bude aj funkcia pridávania vody počas prevádzky parníka. Vhod príde aj tekutý indikátor, misa na varenie ryže, štrbina na vajíčko a ďalšie. Vyberte si, čo je pre vás to pravé.

Ako ho správne používať?

Je potrebné poznamenať, že parníky tejto spoločnosti sú pomerne jednoduché a ľahko sa používajú. Uvoľnené zariadenie a ovládanie. Na paneli tela je umiestnený displej z tekutých kryštálov. Tam vidíte všetky zadané príkazy. Všetky ikony a čísla sú dosť veľké, je ich dobre vidieť už z diaľky.

Na boku sú tlačidlá na zapnutie a zastavenie práce, ako aj tlačidlo na výber režimu a programov. Čas si môžete prispôsobiť sami pomocou špeciálnych tlačidiel.

Pred začatím práce by mal byť výrobok pripravený. Nalejte vodu do špeciálnej nádrže. Nádoba má lievik, takže v prípade potreby môžete počas varenia pridať vodu. Má stupnicu, pomocou ktorej môžete porozumieť hladine vody vo výrobku..

Naparovač začne fungovať, keď stlačíte tlačidlo Štart. V tomto prípade stojí za to vopred zvoliť režim na varenie rôznych jedál. Po uplynutí určeného času varenia budete počuť pípnutie. To bude znamenať koniec procesu. Potom zariadenie prejde na 20 minút do režimu udržiavania tepla. Ak vám tento čas nestačí, mali by ste si zvoliť parametre sami nastavením časovača.

Stojí za zmienku, že pri správnom použití vám model bude dlho slúžiť. Pri príprave jedla je dôležité dodržiavať bezpečnostné opatrenia a pokyny. Parník zvládne aj dieťa.

Recenzie

Medzi mnohými pozitívnymi recenziami si horlivé ženy v domácnosti všimli pohodlie a pohodlie pri používaní parníkov Kenwood. Môžete ľahko pripraviť najrozmanitejšie kulinárske špeciality, ktoré príjemne prekvapia vašu rodinu a hostí. Vďaka tejto technike bude komplexný proces varenia ľahký a príjemný..

Mnoho žien oceňuje, že parník doslova robí všetku prácu za hostiteľku. Proces varenia nemusíte sledovať kontrolou pripravenosti jedla. Inteligentná technológia robí všetko sama. Stačí si vybrať režim varenia, ktorý bude závisieť od zvoleného jedla, a môžete sa pustiť do svojho podnikania. Keď je jedlo pripravené, výrobok sa sám vypne a budete počuť vyzváňací zvukový signál. Táto technika je obzvlášť vhodná vo veľkej rodine, ako aj tam, kde sú deti..

Ďalšou dôležitou výhodou, ktorú kupujúci oceňujú, sú demokratické náklady na výrobok. Budete si môcť kúpiť kvalitný výrobok bez toho, aby ste minuli všetky svoje úspory. Teraz nemusíte chodiť do špeciálnych reštaurácií ani premýšľať o tom, ako uvariť zdravé jedlo. Naparovač sa postará o zdravie celej vašej rodiny. Produkt si môžete kúpiť takmer v každom špecializovanom obchode. Cenová dostupnosť láka aj nakupujúcich.

Ženy si navyše všímajú štýlový dizajn výrobku. Každý parný hrniec organicky zapadne do štýlu vašej kuchyne a pomôže ho úspešne doplniť. Kompaktnosť a malá veľkosť produktu vám umožňujú umiestniť ho na miesto, ktoré vám vyhovuje. Pohodlné modely a skladovanie.

Vďační kupujúci si všimnú jednoduchosť čistenia všetkých komponentov parníka. Môžete ho rýchlo umyť sami alebo v umývačke riadu.

Kvalita výrobku je najlepšia – veľa zákazníkov to považuje za dobré. Označujú silu, praktickosť a trvanlivosť modelov. Tento parník vám bude slúžiť dlho. Budete variť pre zábavu a zdokonaliť sa v kulinárskych schopnostiach.

Medzi mnohými recenziami si ľudia všímajú bezpečnosť a spoľahlivosť produktu. Môžete variť najrozmanitejšie jedlá bez obmedzení. Nechajte svoju rodinu ohromiť svojimi kulinárskymi schopnosťami. Môžete variť mäso, ryby, zeleninu a ďalšie rôzne jedlá..

Zohľadnili sme teda hlavné výhody parníka Kenwood a jeho hlavné modely. Teraz sa môžete ľahko rozhodnúť pre výber produktu, ktorý potrebujete. Nezabudnite, že by ste si mali vybrať zariadenie na základe svojich potrieb a možností. Nechajte tento výrobok, aby sa stal vašim nenahraditeľným pomocníkom v kuchyni, potešte oko, pripravte si lahodné pokrmy..