Nábytok

Šatníky na chodbe: nápady na dizajn

Šatníky na chodbe: nápady na dizajn

Pre každého, kto robí interiér na chodbe prvýkrát alebo sa rozhodol aktualizovať starý dizajn, vzniká otázka výberu skrinky. Rozmanitosť modelov v obchodoch s nábytkom často vytvára dodatočnú zložitosť pri výbere správneho produktu. Existuje však východisko z tejto situácie: pred kúpou šatníka na chodbe musíte vziať do úvahy všetky nuansy a parametre interiéru a zvoliť požadovaný štýl. Je dôležité vopred sa zoznámiť s odrodami výrobkov pre chodbu. To vám pomôže urobiť správnu voľbu pri výbere perfektnej skrinky..

Zvláštnosti

Šifón na chodbe má množstvo funkcií, ktoré sa líšia od funkcií výrobkov pre ostatné miestnosti. Dodáva sa tiež s niekoľkými špecifickými požiadavkami:

 • Skriňa vpredu hrá veľmi dôležitú úlohu. Predstavuje „tvár“ vášho domova a na hostí pôsobí dojmom, takže by mal pôsobiť príjemne a zároveň v miestnosti pôsobiť útulne..
 • Dôležitým faktorom je priestrannosť konštrukcie.. Aj keď v dome žije malý počet ľudí, musíte si vybrať taký výrobok, ktorý sa zmestí do niekoľkých sád vrchného oblečenia pre prípad niekoho návštevy..
 • K šifónu na chodbe je určite dodávaná polica alebo časť pre topánky.. Tento dizajn môže byť vybavený pravidelnými stojanmi alebo môže predstavovať obdĺžnikový box v závislosti od pravidelnosti jeho používania..
 • Je nežiaduce, aby šatník na chodbe bol objemný. Vo väčšine bytov je predná plocha malá, takže je dôležité mať na pamäti, že priestrannosť je kombinovaná s kompaktnosťou..
 • Chodba – miesto, kde je zvýšené znečistenie. Nevyberajte si modely vo veľmi svetlých a znečistených farbách, ak nemáte čas venovať veľa času čisteniu a utieraniu prachu v šatníku.

Vzhľadom na všetky odporúčania vám výrazne uľahčí hľadanie vhodného šatníka..

Odrody

Podľa konštrukcie sú modely skriniek niekoľkých typov, z ktorých každý má svoje vlastné vlastnosti a výhody..

Jednodielna konštrukcia je uzavretý plastový alebo drevený kryt. Takéto výrobky sú dosť rozmerné, takže sú len zriedka vybrané pre chodbu. Tento typ je najúspešnejšie stelesnený vo forme rohových štruktúr. Podobná skriňa je vybavená sklopnými alebo posuvnými dverami..

Samostatným typom šatníka je posuvná skriňa. Jedná sa o výrobok s posuvnými dverami, ktorý sa skladá z dvoch alebo troch oddelení v závislosti od oblasti miestnosti. Posuvné šatníky sú rozdelené do nasledujúcich typov:

 • Konštrukcie zabudované do steny chodby. Slúžia na úsporu miesta, pretože úložný priestor je zabudovaný v stene a vyčnieva z pozadia s dverami v kontrastnej farbe. Ďalšou výhodou takéhoto modelu je, že neexistuje riziko, že narazíte do rohu skrinky alebo omylom zavesíte oblečenie na jej povrch. Jedinou nevýhodou produktu je nemožnosť jeho preusporiadania..

 • Čiastočne vstavaná skriňa vyzerá ako konštrukcia bez jedného alebo viacerých montážnych komponentov – bočnej steny, stropu alebo podstavca. Takéto modely sú ergonomické, ale ťažko sa prepravujú. Sú ideálne pre tých, ktorí chcú do šatníka integrovať bočné police na drobnosti..

 • Rohové skrinky na chodbe sa líšia podľa tvaru, veľkosti a umiestnenia. Môžu byť umiestnené v rohu medzi dvoma dverami a majú veľmi kompaktný dizajn. Roh v takejto skrini je vyrobený v priamke, na rozdiel od ostatných celkovo modelov, ktoré sú vyrobené v zakrivenom tvare. Priehradka s posuvnými dverami má často konvexný tvar, vďaka čomu je model celkovo viac ako jeho rovný náprotivok.

 • Modulárne šatníky používa sa na chodbu veľmi často. Umožňujú vám ideálne umiestniť aj rozmerný šatník na chodbu. Vďaka špeciálnemu usporiadaniu častí výrobku, vhodných presne pre vašu chodbu, bude štruktúra vždy pôsobiť kompaktne a úspešne fungovať..

Všetky tieto modely zdôrazňujú rozhodujúcu úlohu veľkosti chodby pri výbere skrinky. Ak je nesprávne vypočítaný, výrobok sa nezmestí do parametrov interiéru alebo nebude úplne fungovať.

Materiály

Aby ste zdôraznili reprezentatívnosť šatníka na chodbe, mali by ste sa postarať o výber materiálu výrobku.

 • Najlepšou možnosťou by bol klasický model od drevo. Drevené konštrukcie sú univerzálne pre takmer akýkoľvek štýl, sú neoznačené a praktické. V prípade poruchy je možné tieto výrobky opraviť samostatne. Sú nenáročné na údržbu a dodávajú vzhľadu interiéru pevnosť..

 • Pre tých, ktorí si chcú kúpiť alebo vytvoriť svoj vlastný vstavaný šatník, modely od sadrokartón. Tento materiál je nielen ekologický, ale má aj dobrú tepelnú izoláciu a odolnosť proti vlhkosti. Do takejto skrinky je možné ľahko zabudovať osvetľovacie zariadenia. Jednou z výhod bude cena takýchto štruktúr, ktorá je veľmi demokratická..

 • Ďalším ekologickým materiálom je MDF, ktorý sa často používa na vytváranie šatníkov. Takýto materiál má špeciálnu štruktúru, ktorú je možné ľahko spracovať. Ak sú v dome deti, potom je takáto skriňa potrebná na chodbe..

Drevotrieska je ideálna pre výrobky alebo malé skrinky na chodbe. Tento materiál je odolný, ale nie ťažký. Ľahko sa prepravuje, nepoškodzuje vaše zdravie a môže byť implementovaný v akomkoľvek prevedení.

 • Pri navrhovaní a zdobení skrinky často slúžia materiály ako napr plast a sklo. Ten môže byť hlavnou alebo dekoratívnou súčasťou výrobku. U niektorých modelov sú dvere vybavené sklenenými vložkami alebo sú úplne vyrobené zo skla. Táto možnosť je pre chodbu dosť extrémna, ale povedzme, ak je miestnosť veľká.
 • Populárnejšou možnosťou je šatník. so zrkadlom alebo zrkadlovými dvernými krídlami. Podobný prvok je nevyhnutný aj na chodbe. Zrkadlá sú často zdobené špeciálnymi vzormi alebo ozdobnými kameňmi a sklom. Voľba materiálu musí byť vykonaná na základe jeho trvanlivosti a kompatibility s inými textúrami použitými v interiéri miestnosti..

Farebné riešenia

Vstupná hala je miesto, kde je dôležitým faktorom neviditeľnosť nečistôt, pretože v tejto časti domu sa hromadia najrýchlejšie. Ak nepatríte k odvážlivcom, ktorí si na chodbu vyberajú biely nábytok, potom vám môžu byť do šatníka poskytnuté nasledujúce farebné možnosti:

 • Klasický Hnedá všetky odtiene sú typické hlavne pre drevené konštrukcie. Takýto materiál môže byť s leskom tmavočervených alebo vínových tónov..
 • čierna drevo vyzerá veľmi sofistikovane, ale pevná skrinková konštrukcia vyrobená pomocou tohto odtieňa môže preťažiť miestnosť, najmä ak je malá. Čierne tóny vyzerajú najúspešnejšie na dverách vstavaného produktu, je však vhodné túto farbu zriediť kontrastným ornamentom.

 • Béžová a žltá farby vyzerajú krásne na kompaktných výrobkoch.
 • Sivá farba vyzerá skvele na skriniach s otvoreným čelom alebo na plastových dverách zdobených ozdobami.

Nie je neobvyklé, že skrinkové panely kombinujú dve farby – jedna preberá hlavnú úlohu, zatiaľ čo druhá pôsobí ako akcent. Populárne kombinácie bielej a šedej, béžovej a hnedej, zelenej a žltej. Ak vyrábate šatník na objednávku, potom môžu byť jeho dvere vyzdobené vo forme celého obrázku alebo panelu pomocou rôznych farieb..

Zaujímavé nápady na dizajn

Moderní dizajnéri ponúkajú veľa možností na usporiadanie priestoru vo vnútri skrinky na chodbe. Zdôrazňujú, že taká časť šatníka, ako je jeho fasáda, má osobitný význam. Môže byť otvorený alebo zatvorený.

Pod otvorenou fasádou sa rozumejú police, ktoré nie sú zakryté dverami alebo krídlom. A uzavretá fasáda naopak pokrýva obsah šatníka..

Jednou z najobľúbenejších dizajnových myšlienok je kombinácia dvoch typov fasád. Stred štruktúry je často uzavretou fasádou, pričom pozdĺž okrajov sú umiestnené police, ktorých obsah je viditeľný okom. Na podobnom princípe môže byť otvorená časť umiestnená v strede konštrukcie..

Otvorená časť nie je vždy naplnená policami. Niekedy je vybavený vešiakmi na šaty alebo háčikmi. Skvelým trikom od dizajnérov by bolo zmeniť štandardnú skrinku na mini skleník. Ak má chodba dostatočné osvetlenie, môžete na ozdobenie predných políc použiť malé kvety. Otvorené plochy môžete ozdobiť rôznymi panelmi, ktoré sú kombinované s konceptom štýlu chodby.

Aby bola skriňa čo najfunkčnejšia, uvoľnite si miesto v oddelení na klobúky. Otvorená priehradka tohto typu môže byť vynikajúcim dekoratívnym vrcholom v určitých oblastiach interiéru..

Ak nechcete zobrazovať klobúky, je ich skladovanie v škatuliach skvelou alternatívou. Niekoľko rovnakých boxov na horných policiach skrinky je jedným z obľúbených trendov zdobenia šatníkov na chodbe..

Príklady v interiéri

Dôležitým bodom je umiestnenie šatníka na chodbe. Vo veľkých a priestranných miestnostiach môže byť skrinka umiestnená pozdĺž steny. Vstavané štruktúry nie sú potrebné, je lepšie zvoliť jednodielny výrobok a dokonca zdôrazniť jeho rozmery pomocou kučeravých drevorezieb alebo konvexných konkávnych línií plastového výrobku. Pri veľkých miestnostiach pôjdu aj šatníky, ktorých výška končí takmer pri samom strope. Vnútri produktu je možné integrovať osvetlenie, ak je navrhnuté s otvorenou fasádou.

Rohové usporiadanie neumožňuje prítomnosť ďalších políc alebo podstavcov, najmä ak je miestnosť malá. Ak je chodba úzka, potom nemá zmysel umiestňovať skriňu do rohu, nákup takého produktu je prípustný iba vtedy, ak má predná časť štvorcový alebo obdĺžnikový tvar.

V „Chruščove“ sú chodby úzke a dlhé. Ideálne sú pre nich vstavané skrine. Takéto štruktúry môžu byť umiestnené tak po dĺžke chodby, ako aj na úzkej stene, ktorá zaberá celý jej povrch. Pretože výška týchto šatníkov dosahuje strop, sú veľmi priestranné a môžu obsahovať rôzny počet priehradiek na veci..

Štýly

Vstupná hala, ako každá izba v dome, môže byť vyzdobená v špecifickom štýle. Šifón by mal dokonale zodpovedať celkovému konceptu.

 • Pre klasický štýl, baroko a rokoko je lepšie zvoliť drevenú skrinku. Obvykle je to masívna jednodielna štruktúra, ukazovateľ bohatstva a pevnosti. Drevo je často zdobené rezbami a dokonca aj zlatom..
 • Pre štýly ako ročník, provence a loft použitie drevených konštrukcií je prípustné. Charakteristikou takýchto skriniek bude vytvorenie účinku staroveku na ne. Povrch výrobku je brúsený, čo vytvára efekt staroveku.

 • Na výrobky v sa používajú úplne odlišné textúry moderné štýlov. Takéto modely sú vyrobené z matného alebo lesklého plastu. Majú jasnú geometriu. V takýchto skriniach sa kladie dôraz nielen na prezentovateľnosť, ale aj na individualitu. Na chodbe tento šatník odráža jedinečný zmysel majiteľa pre štýl..
 • Štýl moderné neznamená vždy nákup jedného z vyššie uvedených návrhov šatníkov. Alternatívou môže byť otvorený vešiak na oblečenie alebo vysoká komoda z plastu. Ak dávate prednosť plneniu šatníka na chodbe množstvom vecí, potom je táto možnosť ideálna pre vašu chodbu..
 • Dvere šatníka, zdobené v Africký štýl, často obsahujú vo svojom dizajne zvieraciu potlač. Tmavé alebo svetlé šifónové klapky sú kombinované s farbami leoparda alebo zebry. Na dverách sú často vyobrazené siluety štvornohých obyvateľov Afriky..

Keď si úspešne vyberiete šatník alebo šatník na chodbe, dodáte svojmu bytu úžasný vzhľad a každý deň budete cítiť nielen pohodlie, ale aj estetické potešenie. Koniec koncov, po návrate domov je príjemný pocit, že môžete oblečenie zavesiť nielen do pohodlného, ​​ale aj krásne zdobeného šatníka..

Ešte ďalšie nápady na dizajn šatníka na chodbe nájdete v nasledujúcom videu..

Nábytok

Šatníky na chodbe: nápady na dizajn

Šatníky na chodbe: nápady na dizajn

Pre každého, kto robí interiér na chodbe prvýkrát alebo sa rozhodol aktualizovať starý dizajn, vzniká otázka výberu skrinky. Rozmanitosť modelov v obchodoch s nábytkom často vytvára dodatočnú zložitosť pri výbere správneho produktu. Existuje však východisko z tejto situácie: pred kúpou šatníka na chodbe musíte vziať do úvahy všetky nuansy a parametre interiéru a zvoliť požadovaný štýl. Je dôležité vopred sa zoznámiť s odrodami výrobkov pre chodbu. To vám pomôže urobiť správnu voľbu pri výbere perfektnej skrinky..

Zvláštnosti

Šifón na chodbe má množstvo funkcií, ktoré sa líšia od funkcií výrobkov pre ostatné miestnosti. Dodáva sa tiež s niekoľkými špecifickými požiadavkami:

 • Skriňa vpredu hrá veľmi dôležitú úlohu. Predstavuje „tvár“ vášho domova a na hostí pôsobí dojmom, takže by mal pôsobiť príjemne a zároveň v miestnosti pôsobiť útulne..
 • Dôležitým faktorom je priestrannosť konštrukcie.. Aj keď v dome žije malý počet ľudí, musíte si vybrať taký výrobok, ktorý sa zmestí do niekoľkých sád vrchného oblečenia pre prípad niekoho návštevy..
 • K šifónu na chodbe je určite dodávaná polica alebo časť pre topánky.. Tento dizajn môže byť vybavený pravidelnými stojanmi alebo môže predstavovať obdĺžnikový box v závislosti od pravidelnosti jeho používania..
 • Je nežiaduce, aby šatník na chodbe bol objemný. Vo väčšine bytov je predná plocha malá, takže je dôležité mať na pamäti, že priestrannosť je kombinovaná s kompaktnosťou..
 • Chodba – miesto, kde je zvýšené znečistenie. Nevyberajte si modely vo veľmi svetlých a znečistených farbách, ak nemáte čas venovať veľa času čisteniu a utieraniu prachu v šatníku.

Vzhľadom na všetky odporúčania vám výrazne uľahčí hľadanie vhodného šatníka..

Odrody

Podľa konštrukcie sú modely skriniek niekoľkých typov, z ktorých každý má svoje vlastné vlastnosti a výhody..

Jednodielna konštrukcia je uzavretý plastový alebo drevený kryt. Takéto výrobky sú dosť rozmerné, takže sú len zriedka vybrané pre chodbu. Tento typ je najúspešnejšie stelesnený vo forme rohových štruktúr. Podobná skriňa je vybavená sklopnými alebo posuvnými dverami..

Samostatným typom šatníka je posuvná skriňa. Jedná sa o výrobok s posuvnými dverami, ktorý sa skladá z dvoch alebo troch oddelení v závislosti od oblasti miestnosti. Posuvné šatníky sú rozdelené do nasledujúcich typov:

 • Konštrukcie zabudované do steny chodby. Slúžia na úsporu miesta, pretože úložný priestor je zabudovaný v stene a vyčnieva z pozadia s dverami v kontrastnej farbe. Ďalšou výhodou takéhoto modelu je, že neexistuje riziko, že narazíte do rohu skrinky alebo omylom zavesíte oblečenie na jej povrch. Jedinou nevýhodou produktu je nemožnosť jeho preusporiadania..

 • Čiastočne vstavaná skriňa vyzerá ako konštrukcia bez jedného alebo viacerých montážnych komponentov – bočnej steny, stropu alebo podstavca. Takéto modely sú ergonomické, ale ťažko sa prepravujú. Sú ideálne pre tých, ktorí chcú do šatníka integrovať bočné police na drobnosti..

 • Rohové skrinky na chodbe sa líšia podľa tvaru, veľkosti a umiestnenia. Môžu byť umiestnené v rohu medzi dvoma dverami a majú veľmi kompaktný dizajn. Roh v takejto skrini je vyrobený v priamke, na rozdiel od ostatných celkovo modelov, ktoré sú vyrobené v zakrivenom tvare. Priehradka s posuvnými dverami má často konvexný tvar, vďaka čomu je model celkovo viac ako jeho rovný náprotivok.

 • Modulárne šatníky používa sa na chodbu veľmi často. Umožňujú vám ideálne umiestniť aj rozmerný šatník na chodbu. Vďaka špeciálnemu usporiadaniu častí výrobku, vhodných presne pre vašu chodbu, bude štruktúra vždy pôsobiť kompaktne a úspešne fungovať..

Všetky tieto modely zdôrazňujú rozhodujúcu úlohu veľkosti chodby pri výbere skrinky. Ak je nesprávne vypočítaný, výrobok sa nezmestí do parametrov interiéru alebo nebude úplne fungovať.

Materiály

Aby ste zdôraznili reprezentatívnosť šatníka na chodbe, mali by ste sa postarať o výber materiálu výrobku.

 • Najlepšou možnosťou by bol klasický model od drevo. Drevené konštrukcie sú univerzálne pre takmer akýkoľvek štýl, sú neoznačené a praktické. V prípade poruchy je možné tieto výrobky opraviť samostatne. Sú nenáročné na údržbu a dodávajú vzhľadu interiéru pevnosť..

 • Pre tých, ktorí si chcú kúpiť alebo vytvoriť svoj vlastný vstavaný šatník, modely od sadrokartón. Tento materiál je nielen ekologický, ale má aj dobrú tepelnú izoláciu a odolnosť proti vlhkosti. Do takejto skrinky je možné ľahko zabudovať osvetľovacie zariadenia. Jednou z výhod bude cena takýchto štruktúr, ktorá je veľmi demokratická..

 • Ďalším ekologickým materiálom je MDF, ktorý sa často používa na vytváranie šatníkov. Takýto materiál má špeciálnu štruktúru, ktorú je možné ľahko spracovať. Ak sú v dome deti, potom je takáto skriňa potrebná na chodbe..

Drevotrieska je ideálna pre výrobky alebo malé skrinky na chodbe. Tento materiál je odolný, ale nie ťažký. Ľahko sa prepravuje, nepoškodzuje vaše zdravie a môže byť implementovaný v akomkoľvek prevedení.

 • Pri navrhovaní a zdobení skrinky často slúžia materiály ako napr plast a sklo. Ten môže byť hlavnou alebo dekoratívnou súčasťou výrobku. U niektorých modelov sú dvere vybavené sklenenými vložkami alebo sú úplne vyrobené zo skla. Táto možnosť je pre chodbu dosť extrémna, ale povedzme, ak je miestnosť veľká.
 • Populárnejšou možnosťou je šatník. so zrkadlom alebo zrkadlovými dvernými krídlami. Podobný prvok je nevyhnutný aj na chodbe. Zrkadlá sú často zdobené špeciálnymi vzormi alebo ozdobnými kameňmi a sklom. Voľba materiálu musí byť vykonaná na základe jeho trvanlivosti a kompatibility s inými textúrami použitými v interiéri miestnosti..

Farebné riešenia

Vstupná hala je miesto, kde je dôležitým faktorom neviditeľnosť nečistôt, pretože v tejto časti domu sa hromadia najrýchlejšie. Ak nepatríte k odvážlivcom, ktorí si na chodbu vyberajú biely nábytok, potom vám môžu byť do šatníka poskytnuté nasledujúce farebné možnosti:

 • Klasický Hnedá všetky odtiene sú typické hlavne pre drevené konštrukcie. Takýto materiál môže byť s leskom tmavočervených alebo vínových tónov..
 • čierna drevo vyzerá veľmi sofistikovane, ale pevná skrinková konštrukcia vyrobená pomocou tohto odtieňa môže preťažiť miestnosť, najmä ak je malá. Čierne tóny vyzerajú najúspešnejšie na dverách vstavaného produktu, je však vhodné túto farbu zriediť kontrastným ornamentom.

 • Béžová a žltá farby vyzerajú krásne na kompaktných výrobkoch.
 • Sivá farba vyzerá skvele na skriniach s otvoreným čelom alebo na plastových dverách zdobených ozdobami.

Nie je neobvyklé, že skrinkové panely kombinujú dve farby – jedna preberá hlavnú úlohu, zatiaľ čo druhá pôsobí ako akcent. Populárne kombinácie bielej a šedej, béžovej a hnedej, zelenej a žltej. Ak vyrábate šatník na objednávku, potom môžu byť jeho dvere vyzdobené vo forme celého obrázku alebo panelu pomocou rôznych farieb..

Zaujímavé nápady na dizajn

Moderní dizajnéri ponúkajú veľa možností na usporiadanie priestoru vo vnútri skrinky na chodbe. Zdôrazňujú, že taká časť šatníka, ako je jeho fasáda, má osobitný význam. Môže byť otvorený alebo zatvorený.

Pod otvorenou fasádou sa rozumejú police, ktoré nie sú zakryté dverami alebo krídlom. A uzavretá fasáda naopak pokrýva obsah šatníka..

Jednou z najobľúbenejších dizajnových myšlienok je kombinácia dvoch typov fasád. Stred štruktúry je často uzavretou fasádou, pričom pozdĺž okrajov sú umiestnené police, ktorých obsah je viditeľný okom. Na podobnom princípe môže byť otvorená časť umiestnená v strede konštrukcie..

Otvorená časť nie je vždy naplnená policami. Niekedy je vybavený vešiakmi na šaty alebo háčikmi. Skvelým trikom od dizajnérov by bolo zmeniť štandardnú skrinku na mini skleník. Ak má chodba dostatočné osvetlenie, môžete na ozdobenie predných políc použiť malé kvety. Otvorené plochy môžete ozdobiť rôznymi panelmi, ktoré sú kombinované s konceptom štýlu chodby.

Aby bola skriňa čo najfunkčnejšia, uvoľnite si miesto v oddelení na klobúky. Otvorená priehradka tohto typu môže byť vynikajúcim dekoratívnym vrcholom v určitých oblastiach interiéru..

Ak nechcete zobrazovať klobúky, je ich skladovanie v škatuliach skvelou alternatívou. Niekoľko rovnakých boxov na horných policiach skrinky je jedným z obľúbených trendov zdobenia šatníkov na chodbe..

Príklady v interiéri

Dôležitým bodom je umiestnenie šatníka na chodbe. Vo veľkých a priestranných miestnostiach môže byť skrinka umiestnená pozdĺž steny. Vstavané štruktúry nie sú potrebné, je lepšie zvoliť jednodielny výrobok a dokonca zdôrazniť jeho rozmery pomocou kučeravých drevorezieb alebo konvexných konkávnych línií plastového výrobku. Pri veľkých miestnostiach pôjdu aj šatníky, ktorých výška končí takmer pri samom strope. Vnútri produktu je možné integrovať osvetlenie, ak je navrhnuté s otvorenou fasádou.

Rohové usporiadanie neumožňuje prítomnosť ďalších políc alebo podstavcov, najmä ak je miestnosť malá. Ak je chodba úzka, potom nemá zmysel umiestňovať skriňu do rohu, nákup takého produktu je prípustný iba vtedy, ak má predná časť štvorcový alebo obdĺžnikový tvar.

V „Chruščove“ sú chodby úzke a dlhé. Ideálne sú pre nich vstavané skrine. Takéto štruktúry môžu byť umiestnené tak po dĺžke chodby, ako aj na úzkej stene, ktorá zaberá celý jej povrch. Pretože výška týchto šatníkov dosahuje strop, sú veľmi priestranné a môžu obsahovať rôzny počet priehradiek na veci..

Štýly

Vstupná hala, ako každá izba v dome, môže byť vyzdobená v špecifickom štýle. Šifón by mal dokonale zodpovedať celkovému konceptu.

 • Pre klasický štýl, baroko a rokoko je lepšie zvoliť drevenú skrinku. Obvykle je to masívna jednodielna štruktúra, ukazovateľ bohatstva a pevnosti. Drevo je často zdobené rezbami a dokonca aj zlatom..
 • Pre štýly ako ročník, provence a loft použitie drevených konštrukcií je prípustné. Charakteristikou takýchto skriniek bude vytvorenie účinku staroveku na ne. Povrch výrobku je brúsený, čo vytvára efekt staroveku.

 • Na výrobky v sa používajú úplne odlišné textúry moderné štýlov. Takéto modely sú vyrobené z matného alebo lesklého plastu. Majú jasnú geometriu. V takýchto skriniach sa kladie dôraz nielen na prezentovateľnosť, ale aj na individualitu. Na chodbe tento šatník odráža jedinečný zmysel majiteľa pre štýl..
 • Štýl moderné neznamená vždy nákup jedného z vyššie uvedených návrhov šatníkov. Alternatívou môže byť otvorený vešiak na oblečenie alebo vysoká komoda z plastu. Ak dávate prednosť plneniu šatníka na chodbe množstvom vecí, potom je táto možnosť ideálna pre vašu chodbu..
 • Dvere šatníka, zdobené v Africký štýl, často obsahujú vo svojom dizajne zvieraciu potlač. Tmavé alebo svetlé šifónové klapky sú kombinované s farbami leoparda alebo zebry. Na dverách sú často vyobrazené siluety štvornohých obyvateľov Afriky..

Keď si úspešne vyberiete šatník alebo šatník na chodbe, dodáte svojmu bytu úžasný vzhľad a každý deň budete cítiť nielen pohodlie, ale aj estetické potešenie. Koniec koncov, po návrate domov je príjemný pocit, že môžete oblečenie zavesiť nielen do pohodlného, ​​ale aj krásne zdobeného šatníka..

Ešte ďalšie nápady na dizajn šatníka na chodbe nájdete v nasledujúcom videu..