Nábytok

Matrace Ormatek „Millenium“

Nedávno boli ortopedické matrace „Ormatek“Séria”Millenium 4D”, Čo možno považovať za obrovský úspech výrobcov v tomto odvetví. Firma “Ormatek” je jednou z najväčších spoločností zaoberajúcich sa výrobou zdravotných matracov. Je lídrom vo svojom odbore..

Starostlivosť o zdravý spánok

Zbaviť sa problémov so spánkom v našej dobe nie je ťažké. Na to stačí dôkladne sa zamerať na výber ortopedického matraca. Vďaka širokému sortimentu Ormatek si každý zákazník bude môcť vybrať možnosť, ktorá je pre neho ideálna..

Existuje názor, že zdravotné matrace sú nevyhnutné iba pre ľudí s boľavým chrbtom.. Tento názor je mylný, pretože ortopedický matrac varuje a zabraňuje deformácii chrbtice, pričom dbá aj na držanie tela..

Správne zvolený matrac je schopný uľaviť mladistvým chrbtici, predchádzať alebo spomaľovať vývoj skoliózy. A s týmito ťažkými úlohami sa dá bez problémov zvládnuť obojstranný Millenium 4D..

Ortopedické matrace spoločnosti Ormatek môžu vďaka rozmanitosti matracov predstavených v jej rade zmierniť mnoho utrpenia spojeného s ochoreniami chrbtice. Ľudia, ktorí v medicíne veľa nerozumejú, nazývajú osteochondrózu najzložitejšími problémami s chrbtom, napríklad posunutím disku s herniou.. V tomto prípade matrac nebude mať terapeutický účinok, ale určite zníži alebo odstráni bolesť počas spánku..

Ortopedický matrac “Millenium” sa tiež môže vďaka špeciálne navrhnutej výplni stať “záchranným lanom” pre artrózu, pomáha fixovať telo v určitej polohe bez toho, aby spôsoboval nepríjemnosti..

Ako urobiť správnu voľbu?

Pri výbere ortopedického matraca je potrebné dodržať niekoľko kritérií. Toto je výplň, tuhosť, veľkosť, hmotnosť osoby a samozrejme cena.. Každý kupujúci sa môže kedykoľvek obrátiť na zamestnancov spoločnosti „Ormatek“ alebo na horúcu linku, kde určite dostane radu a pomoc pri výbere.

Matrac Millenium 4D s nezávislými pružinami umožňuje matracu prispôsobiť sa svojmu majiteľovi a správne rozložiť telesnú hmotnosť na povrch lôžka.

Spoločnosť “Ormatek” (jeden z najlepších výrobcov na ruskom trhu vo svojom odbore) sa vďaka najnovším technológiám vo výrobe podarilo optimalizovať náklady, takže kombinácia ceny a kvality zákazníkov príjemne prekvapí.

GC „Ormatek“ je jedným z najväčších ruských výrobcov lekárskych (ortopedických) matracov na spanie. Materiály použité pri práci sú vážne testované, pretože sú na ne kladené najvyššie požiadavky. To je jeden z predpokladov spoločnosti.

Pružinový blok EVS-1000

Matrac samozrejme nie je lekár, ktorý by mohol liečiť choroby chrbtice, ale je celkom schopný poskytnúť pokojný spánok a zachrániť svojho majiteľa pred nepríjemnými pocitmi. Ako napríklad a Millenium 4D, vyrobené najnovšou technológiou s tisíckami pružín na spánok.

Ortopedické vlastnosti matraca závisia od počtu pružín a spôsobu ich inštalácie.. Blok nezávislých pružín použitý v tejto verzii robí výrobok pohodlnejším a vysoko kvalitným a veľký počet z nich poskytuje zlepšenie liečebných vlastností a správnej polohy tela.. Vďaka tomu sa zlepšuje krvný obeh, znižuje sa zaťaženie chrbtice a všetky svalové skupiny sú úplne uvoľnené..

Ormafoam – inteligentné plnivo

Dôležitá je tiež výplň použitá v matracoch. Existuje niekoľko typov plnív – prírodné, syntetické a kombinované.

Matrac by ste mali vyberať na základe hmotnosti, veku a zdravotných problémov osoby, ktorá ho bude používať.. Vo všeobecnosti nie je veľký problém kúpiť matrac teraz kvôli rôznorodosti výrobcov na trhu, ale je veľmi dôležité vybrať ten správny matrac..

Ormatek sa staral o svojich zákazníkov vývojom matraca s rôznou tvrdosťou. Výrobok Millenium obsahuje plnivá stredného a vysokého stupňa tvrdosti, ktoré vývojári dosiahli na jednej strane plnením matraca kombináciou polyesterových vlákien s prírodným kokosovým vláknom a na druhej strane výplňou Ormafoam..

Ormafoam je výplň, ktorá poskytuje strednú pevnosť matraca, je schopná opakovať tvar ľudského tela a po použití nadobudne pôvodnú podobu..

Názor kupujúcich

Väčšina majiteľov produktu Millenium 4D uvádza, že sú veľmi spokojní s ortopedickými vlastnosťami matraca, ktoré sa časom nezhoršujú. Občas sa môžete stretnúť s nepriaznivými hodnoteniami zákazníkov ohľadom zápachu a neuspokojivej kvality puzdra, ale napriek tomu bola väčšina respondentov s nákupom spokojná..

Doručenie

Spoločnosť má v regiónoch mnoho skladov, čo uľahčuje nákup produktov Ormatek. V mestách, kde neexistuje priame doručenie, sa výrobky dodávajú prostredníctvom prepravnej spoločnosti, čo je v našej dobe pomerne pohodlný a rýchly spôsob príjmu tovaru..

Záruka

Spoločnosť “Ormatek” začala pracovať v roku 2001 a po 5 rokoch vstúpila na ruský trh a otvorila prvé zastúpenie v Novosibirsku a uviedla do prevádzky modernizované zariadenie. V roku 2015 získal Ormatek od nezávislej komunity odborníkov vysoké známky, schválenie a odporúčania na používanie jeho produktov.

Spoločnosť Ormatek, ktorá je presvedčená o kvalite výrobkov, poskytuje záruku na všetky svoje výrobky. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa kvality tovaru, mali by ste kontaktovať horúcu linku spoločnosti, kde kupujúcemu určite pomôže vyriešiť jeho problém, kontaktovať by ste sa však mali najneskôr do 10 dní od nákupu..

Do siedmich dní je možné matrac vrátiť alebo vymeniť, ak na to samozrejme máte dôvod..

Millenium matrac s 1 000 nezávislými pružinami na lôžko za rekordnú cenu. Motivačný videoklip nájdete nižšie.