Nábytok

Pohovka „Brimnes“

Pohovka „Brimnes“

IKEA je obľúbený obchod s domácimi potrebami. Kupujúci si môžu kúpiť rámový, čalúnený nábytok. Multifunkčný gauč “Brimnes“. Je obľúbená medzi praktickými a rozpočtovými produktmi. Vďaka svojim výhodám je taký gauč vhodnou voľbou pre obývaciu izbu aj spálňu..

Vlastnosti a výhody

Holandská výrobná a obchodná spoločnosť IKEA predstavuje svojim zákazníkom najrozmanitejšie modely ležadiel, ale výber spotrebiteľov najčastejšie padá na možnosť Brimnes. Hlavnou výhodou takéhoto nábytku je jeho univerzálnosť, vďaka ktorej sa môže stať nielen príjemným prvkom interiéru, ale aj užitočným doplnkom v každodennom živote. Medzi hlavné výhody takýchto výrobkov patria najmä tieto:

Tri v jednom

V tomto gauči môžu kupujúci vidieť skvelú voľbu pre jednoduchú a pohodlnú pohovku do obývačky, jednolôžko do škôlky a dvojité sedadlo pre nečakaných hostí.. Model “Brimnes” je vybavený skladacím mechanizmom, ktorý v žiadnom prípade nepomôže premeniť výrobok na priestrannú manželskú posteľ. Bez problémov si na ňu môžu ľahnúť dvaja dospelí. Vďaka tomu je vynikajúcou kúpou do obývačky alebo malého bytu..

Voľba mladých rodičov často padá na tento gauč, pretože nezaberá veľa miesta, ale zároveň je v zostavenom stave plnohodnotným jednolôžkom. Tento nábytok je ideálny pre dieťa.

Vstavané zásuvky

V ráme gauča výrobca zabudoval dve priestranné zásuvky na posteľnú bielizeň alebo akékoľvek iné veci, ktoré zaberajú v miestnosti veľa miesta. Sú vyrobené vo forme vstavanej komody, aby ste sa k ich obsahu dostali, nemusíte rozkladať gauč. Stačí za rukoväť vytiahnuť požadovanú zásuvku k sebe.

Dizajn

Vzhľad gauča Brimnes je pomerne jednoduchý, ale zároveň nie je bez elegancie. Existujú dve farebné riešenia a kupujúci si môže vybrať presne to, ktoré sa pre neho ukáže ako ideálne.. Samotný dizajn pohovky je klasický. Obsahuje pevný rám a odnímateľný matrac, bez operadla. Vstavané zásuvky nie sú nápadné, dobre zapadajú do celkovej štruktúry a zaberajú voľný priestor medzi podlahou a základňou s matracom. Rukoväte nepresahujú hranice rámu, takže nemôžete omylom dostať modriny.

Hodnota za peniaze

Model Brimnes sa považuje za možnosť rozpočtu. Pohovka je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné. Ide o funkčnú možnosť, ktorá sa zmestí do akéhokoľvek interiéru, ale zároveň nebude tvrdo zasahovať do rodinného rozpočtu..

technické údaje

Pred kúpou pohovky stojí za zváženie jej vlastností..

Hlavným materiálom pre rám modelu Brimnes bola drevotrieska. Zhora je pokrytý vysoko pevným filmom. Niektoré časti sú vyrobené z plastu a masívnej borovice. Pohovka je k dispozícii v dvoch farbách: čierna a biela. Jeho poskladané rozmery sú celkom kompaktné. Dĺžka je 205 cm, šírka – 86 cm (106 cm – v rozloženom stave), výška – 57 cm. Výrobca uviedol aj celkovú hmotnosť obalu, ktorá je asi 84 kg.

Pre pohodlie kupujúcich, ktorí sa chystajú používať gauč ako manželskú posteľ, sa navrhuje kúpiť ďalší matrac. Výber produktov z polyuretánovej peny alebo latexu.

Cena za gauč „Brimnes“ sa pohybuje od 11 000 do 16 000 rubľov – v závislosti od konfigurácie.

Recenzie

Kupujúci si všimnú jednoduchý, ale krásny dizajn gauča, vďaka ktorému sa ľahko zmestí do interiéru akéhokoľvek štýlu. Väčšina ľudí kupuje výrobok pre malý byt (napríklad pre štúdio), v ktorom takýto nábytok plní vynikajúcu prácu tak s úlohou pohovky, ako aj s posteľou. Vďaka premyslenému dizajnu a mäkkému matracu je spánok na gauči Brimnes pokojný a pohodlný.

Zvláštna pozornosť je v mnohých recenziách venovaná škatuliam. Sú dostatočne veľké na posteľnú bielizeň – vrátane veľkého vankúša a zimnej prikrývky.

Mnoho kupujúcich si objednáva iba dopravu. Vďaka jednoduchému dizajnu a podrobným pokynom nebude ťažké zostaviť gauč sami..

Materiál nábytku je veľmi kvalitný. Ako poznamenali mnohí kupujúci, povrch pohovky je odolný voči mechanickému poškodeniu. Nie sú na ňom žiadne škrabance ani vŕzganie.

Recenzie zriedkavo, ale stále naznačujú také nevýhody, ako je nestabilita matraca, ktorá môže byť problémom pre človeka s nepokojným spánkom, ako aj nepohodlné držadlá vstavaných zásuviek..

Je možné poznamenať, že gauč „Brimnes“ je vynikajúcou rozpočtovou a multifunkčnou možnosťou, ktorá sa páčila väčšine nie príliš náročných kupujúcich. Navyše je často kupovaný s iným nábytkom zo série Brimnes, čo je vynikajúca príležitosť na diverzifikáciu interiéru a jeho ešte štýlovejší vzhľad..

V tomto videu uvidíte ešte viac fotografií gauča Brimnes z Ikea.