Nábytok

Postele Toris

Postele Toris sú vyrobené z prírodného dreva a masívneho dreva. Jedná sa o spoľahlivý a ekologický materiál. Takéto modely sú módne a štýlové klasiky kedykoľvek. Dokonale zapadnú do každej modernej spálne a budú vám hovoriť o skvelom vkusu majiteľa bytu. Charakteristickou črtou pevných postelí Toris je jedinečný drevený vzor, ​​ktorý samotná príroda oživila..

Rozpočtové modely

Séria Evita obsahuje postele, ktoré stoja od 9 tisíc rubľov. Vyznačujú sa klasickým štýlom, mäkkým čalúnením, prírodnými a vysoko kvalitnými materiálmi. Čalúnenie si môžete vybrať podľa svojho vkusu z veľkého množstva možností.

Jedným z bestsellerov je model „Evita Karini“. Jeho veľkosť je 80 x 180 centimetrov, cena je 14 tisíc rubľov. Rám postele je vyrobený z dubovej a bukovej dyhy. Základňou je mriežka a nábytok je umiestnený na podperách, ktoré vytvárajú s podlahou 14 centimetrov medzeru. To vám umožní ľahko čistiť a zbierať prach pod posteľou. Pri výbere matraca k tejto posteli musíte počítať s tým, že bude vo vnútri ponorený o 6 centimetrov. Šírka postele sa môže líšiť od 80 do 200 centimetrov, takže je tu dostatok miesta pre každého.

Ďalším lacným modelom postele z tejto rady je „Evita K“. Jeho charakteristickou črtou je absencia operadla hlavy. Cena nepresahuje 10 tisíc rubľov. Šírka postele je od 80 do 200 centimetrov, dĺžka je 180, 190 alebo 200 centimetrov. Jedná sa o veľmi praktický, prírodný a ekologický model, pretože je vyrobený z prírodného masívneho dreva.

Takýto nábytok z masívu bude verne slúžiť mnoho rokov, perfektne zapadne do akéhokoľvek interiéru, bude veľmi praktický a ergonomický.

Populárne možnosti

Séria Atria má neobvyklý dizajn. Táto štýlová posteľ je skutočnou ozdobou každej spálne. Modely majú plášť s mäkkým polstrovaním. Výťahové postele sú vybavené priestrannými zásuvkami na bielizeň. Ako čalúnenie môže pôsobiť prírodný alebo ekokože, ekologický semiš.

Môžete si vybrať nielen samotný materiál, ale aj farbu, textúru. Ceny v rade „Atria“ začínajú od 11 000 rubľov. Skutočným hitom je model „Atria Tinto Left“. Celkové náklady na takúto posteľ sú 24,5 tisíc rubľov. Nákupom propagácie môžete ušetriť takmer 6 000 rubľov. Ľavá strana tela je vytvorená vo forme rohu. Táto funkcia vám umožňuje úhľadne umiestniť nábytok do miestnosti, nezaberá veľa miesta..

Posteľ je vybavená priestranným vnútorným boxom na posteľnú bielizeň, nie je však súčasťou štandardného balenia a je potrebné ju objednať samostatne. Celková výška je 30 centimetrov a vzdialenosť medzi podlahou a spodkom postele je 5 centimetrov. Tento dizajn je veľmi robustný, spoľahlivý a odolný. Matrac je ponorený do konštrukcie o 6 centimetrov. Zásuvka na bielizeň s objemom až 600 litrov sa stane prístupnou vďaka zdvíhaciemu mechanizmu.

Novinka „Atria Veneto“ sa okamžite stala hitom predaja a získala si lásku zákazníkov. Tento model je zaujímavým dizajnom s ozdobeným čelom postele z eko semišu, látky, ekokože. Celkové náklady sú o niečo viac ako 22 tisíc rubľov, so zľavou – iba 17 tisíc rubľov. Rozsah veľkostí obsahuje 7 možností. Na výrobu puzdra sa používa buková alebo dubová dyha, niekoľkovrstvové drevo, drevotrieska alebo laminovaná drevotrieska.

Nezvyčajné tvary

V sérii Vega sú predstavené zaujímavé a neobvyklé postele. Počiatočná cena modelov je 29 tisíc rubľov. Jedná sa o druh rozkladacej pohovky, ktorú je možné umiestniť tak do spálne, ako aj do obývačky alebo škôlky. Takéto modely absorbovali všetko najlepšie zo sedačky aj z postele. Modely radu Vega je možné doplniť výsuvným lôžkom, ortopedickou základňou alebo bielizníkom. Základné materiály – masív, dubová alebo buková dyha, lepené drevo.

Obzvlášť obľúbená je posteľ „Vega Dongo“.. Výrobok s rozmermi 80 x 180 centimetrov bude stáť 29 tisíc rubľov so 7 -percentnou zľavou poskytnutou výrobcom. Celková cena je o niečo viac ako 31 tisíc rubľov. Maximálna šírka môže byť až 160 centimetrov a minimálna 70 centimetrov. Dĺžka sa pohybuje od 160 do 200 centimetrov.

Model “Vega Fonte” sa vyznačuje neobvyklým geometrickým vzorom na chrbte a lakťových opierkach. Takáto posteľ urobí každý interiérový dizajn štýlovým a módnym. Celkové náklady na model sú takmer 37,5 tisíc rubľov. Počas predaja výrobca poskytuje 7 -percentnú zľavu, cena klesá na 35 tisíc rubľov.

V rozsahu veľkostí je 6 rôznych možností. Najmenší model má šírku 70 centimetrov a dĺžku 160 centimetrov. Maximálna šírka môže byť až 160 centimetrov a dĺžka je 200 centimetrov. Čalúnenie je vyrobené z ekokože, rám je z masívu, bukovej, dubovej alebo orechovej dyhy.

V balení je možné navyše objednať škatule rôznych veľkostí..

Poschodové postele

V rade Mia sú predstavené dvojpodlažné modely od výrobcu Toris. Postele sú navrhnuté špeciálne pre detskú izbu. Sú vyrobené výhradne z prírodných materiálov, ktoré sú úplne bezpečné pre zdravie detí a nevyvolávajú alergické reakcie. Tieto modely sú určené pre dve deti.

Typ schodiska si môžete vybrať sami. Môže byť stacionárny alebo pripevnený. Tieto poschodové modely sú vybavené ľanovými zásuvkami, ktoré sa dajú ľahko vysúvať. Používajú sa ľahko, zvládne to aj dieťa.

Takéto vnútorné zásuvky pomôžu ušetriť miesto v miestnosti, na ukladanie vecí nemusíte kupovať ďalšiu komodu..

Posteľ „Mia 3“ je vyrobená z masívneho dreva. Pevné schodisko sa nachádza na ľavej strane. Náklady na model s rozmermi 80 x 180 centimetrov sú 55,5 tisíc rubľov. Ako doplnkový dekor je možné použiť dubovú alebo bukovú dyhu. Základňa je vyrobená z flexa alebo supplexu.

Šírku postele je možné zvoliť z 3 možností – 70, 80 a 90 centimetrov. Dĺžka sa pohybuje od 160 do 200 centimetrov. Prírodný prírodný vzor dreva pomôže vytvoriť škôlku v útulnom ekologickom štýle.

Recenzie

Kupujúci v recenziách píšu, že kvalita postelí Toris je priaznivo porovnateľná s konkurenciou. Všetky modely sú vyrobené z masívneho dreva, k dispozícii je ortopedická základňa, zásuvky. Predstavuje sa široká škála farieb, modelov a povrchových úprav. Výrobca dáva dlhú záručnú dobu, čo sa páči aj zákazníkom..

Môžete si tiež kúpiť model, ktorý sa vám páči, za výhodnú cenu a veľa ušetriť..

Viac o posteliach Toris sa dozviete v nasledujúcom videu.