Obklady na steny

Dlaždice Zlatá dlaždica: vlastnosti výberu

Pri renovácii vo svojom dome mnohí trávia veľa času hľadaním atraktívnych dlaždíc, ktoré môžu vyzdobiť miestnosť. Ak máte problémy s výberom, odporúčame vám podrobnejšie sa pozrieť na výrobky ukrajinskej spoločnosti Golden Tile. Jedná sa o vysoko kvalitné dlaždice so špeciálnym štýlom. Bez ohľadu na to, ktorý model si vyberiete, s nákupom budete určite spokojní.

Pred nákupom sa odporúča zoznámiť sa s charakteristickými vlastnosťami produktu..

O značke

Ochranná známka Golden Tile bola založená na Ukrajine a zaoberá sa výrobou vysokokvalitných keramických dlaždíc. Produkty tejto značky si môžete kúpiť za atraktívnu cenu. Jeho vysoká kvalita dokáže uspokojiť potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov. Predstavená spoločnosť na výrobu keramických obkladačiek patrí už mnoho rokov k najlepším na stavebnom trhu..

Po podrobnom preskúmaní informácií o výrobkoch sa stretnete s veľkým počtom pozitívnych recenzií, ktoré zanechávajú amatéri a profesionáli v stavebníctve..

technické údaje

Popularita výrobkov Golden Tile je spôsobená použitím vysoko kvalitných, časom preverených materiálov. Moderné technológie umožnili vyrábať keramické dlaždice, ktoré majú pozoruhodné vlastnosti.. Medzi jeho hlavné výhody patrí vysoká hustota, dlhá životnosť, odolnosť proti opotrebeniu a tvrdosť.. Vyznačuje sa širokým sortimentom a bohatou farebnou paletou. Kolekcia, ktorá je doplnená o dlaždice v novom štýle.

Výrobca pravidelne vydáva exkluzívne série, ktoré sú zamerané na luxusnú výzdobu priestorov..

Spoločnosť sa zaoberá výrobou jednotlivých komponentov, ktoré sú potrebné na výrobu určitých typov dlaždíc. Vytváranie vlastných materiálov na výrobu sortimentov zjednodušuje a zlepšuje výrobný proces konečného produktu. Pracovný personál pozostáva z profesionálov, ktorí majú v tomto odvetví dlhoročné skúsenosti. Špeciálny dizajn ponúkaných dlaždíc je jednou z hlavných predností značky..

Nákupom dokončovacích materiálov od Golden Tile si môžete byť istí kvalitou výrobkov, ktoré sú certifikované a spĺňajú medzinárodné štandardy kvality. Dlaždice tejto značky sú ideálne na zdobenie verejných budov. Spolu s obkladom Golden Tile je možné pôvodne vybaviť aj kaviareň, reštauráciu, hotel alebo biznis centrum. Výrobky sa líšia prémiou.

Podlahová a stenová keramická dlažba Golden Tile je zastúpená pomerne širokým sortimentom.

 • Paleta farieb vám umožňuje stelesniť akékoľvek nápady na dizajn do reality.
 • V špecializovanom obchode si môžete kúpiť dlaždice do kúpeľne, kuchyne, obývačky, chodby.
 • Je schopná harmonicky vyzdobiť moderný alebo klasický interiér..
 • Môžete si ho kúpiť na usporiadanie letných chát, chát, súkromných domov, mestských bytov..

Spoločnosť svoje produkty neustále vylepšuje. Hlavným výrobným princípom je orientácia na kvalitu. Konečný výrobok spĺňa uvedené požiadavky. Kolekcia sa tiež hodí na vylepšenie, ktoré je doplnené dlaždicami v novom štýle. Výrobca pravidelne vydáva exkluzívne série, ktoré sú zamerané na luxusnú výzdobu priestorov..

Rozsah

Široká výrobná linka poskytuje niekoľko kolekcií.

 • Laminát – neobvyklá séria reprezentovaná keramickými parketami. S pomocou tohto jedinečného povlaku môžete urobiť izbu pohodlnejšou a estetickejšou..
 • Piesočná duna – línia, ktorá upúta pozornosť každého, pretože sa vyznačuje prémiovosťou. Obklad je vyrobený v hnedastých a krémových odtieňoch, vyzerá dosť draho. Tento rad je vhodný do kúpeľní.

 • Gortenzia – séria keramických dlaždíc s farebnými potlačami. Farby tejto kolekcie vás rozveselia a dodajú vám istú dávku živosti..

 • Savojské koloseum – séria, ktorú predstavujú lesklé keramické dlaždice vyrobené z prírodného kameňa.
 • Travertínová mozaika – dlaždice vyrobené vo forme prírodných minerálov.
 • Ethno – dlaždice vyrobené v etnickom štýle sú obľúbené pri navrhovaní kúpeľní. Daný štýl je charakterizovaný skutočnosťou, že zahŕňa prvky kultúry rôznych národov..

 • Seventones ukazuje krásu tehál. Táto možnosť dokončenia je vhodná pre moderné miestnosti vyrobené v mestskom štýle, ako aj pre ľahké a vzdušné interiéry..
 • Vápencová sivá – trendová kolekcia, ktorá spĺňa módne trendy. Paleta sivých dlaždíc a jedinečná textúra jej umožňujú zapadnúť do akéhokoľvek interiéru a vytvoriť atmosféru loftového trendu, ktorý je v Európe obľúbený.

 • “Velveteen” Ideálne pre obklady do kúpeľne a kuchyne. Charakteristickým rysom tejto kolekcie je farba wenge. S pomocou tejto zbierky môžete urobiť interiér miestnosti originálnym a jedinečným..
 • Bambook – dlaždice vizuálne pripomínajúce prírodný bambus sú prezentované v hnedých odtieňoch.

Treba poznamenať, že to nie je ani zďaleka celý zoznam zbierok príslušného výrobcu. Existuje mnoho alternatív, ako si vyzdobiť svoj domov. Každá kolekcia je jedinečná a nenapodobiteľná. Každá séria predstavuje originálne a neobvyklé druhy dlaždíc, ktoré rezonujú u kupujúcich.

Výhody

Jednou z hlavných výhod tejto dlaždice je jej univerzálnosť. Vysoká kvalita a vynikajúce technické vlastnosti umožňujú použitie dlaždíc tejto značky v rôznych priestoroch.. Je ideálny na dokončenie bytových a nebytových priestorov, je možné ho zakúpiť na vonkajšiu inštaláciu. Na výrobu výrobkov používajú výrobcovia systém digitálnej tlače.

Mnoho moderných dlaždíc, ktorých kvalita je na vysokej úrovni, je drahá, predstavená značka stanovila relatívne nízke náklady. Môžete získať kvalitné a štýlové dlaždice za dobrú cenu. Materiál je odolný, vďaka čomu sú výrobky schopné odolávať ťažkým nákladom a poškodeniam. Táto dlažba je odolná. Časom sa neopotrebuje a nestráca svoju pôvodnú farbu, odoláva vysokej vlhkosti, teplotným poklesom.

Dlaždice ukrajinskej značky nevyblednú pri dlhodobom vystavení ultrafialovému žiareniu. Výrobca sa vyznačuje výrobou keramických dlaždíc, odlišných vzhľadom a štýlom..

Existuje mnoho kolekcií, z ktorých si môžete vybrať produkt, ktorý sa perfektne hodí k vášmu interiéru. Je vhodný v rôznych smeroch dizajnu..

Ako si vybrať?

Stojí za to vybrať si dlaždicu na základe vlastných preferencií a dizajnu, v ktorom chcete vyzdobiť miestnosť. Zlatá dlažba ponúka široký výber dlaždíc rôznych farieb a textúr. Bez ohľadu na to, aký zvláštny a neobvyklý môže byť váš nápad na zdobenie kuchynskej zástery alebo kúpeľne, určite nájdete dlaždicu, ktorá vám túto myšlienku splní. Pri výbere musíte zvážiť niekoľko bodov.

Je potrebné rozhodnúť, za akým účelom je dlaždica zakúpená, v ktorej miestnosti bude inštalovaná, akým zaťaženiam bude vystavená. Je potrebné dbať na odolnosť dlaždíc proti opotrebeniu. Balenie môže mať určité označenie odolnosti proti opotrebeniu – „PEI -X“, kde namiesto X bude rímska číslica od I do V. Na domáce použitie sú vhodné dlaždice, ktoré majú 1 alebo 2 úrovne odolnosti proti opotrebeniu. Tretia, štvrtá a piata úroveň je vhodná pre verejné priestranstvá a vonkajšie použitie.

Veľkosť a tvar dlaždíc môže veľa povedať o technických vlastnostiach výrobku. Čím väčšia je jeho veľkosť, tým menšie zaťaženie vydrží. Pre vysokú pevnosť je potrebná dobrá hrúbka, preto tomuto parametru venujte zvláštnu pozornosť. Všetky hrany by mali byť rovné. Môžete to skontrolovať umiestnením jednej dlaždice na druhú. Uistite sa, že ste v sérii skontrolovali čipy a praskliny.. Zvážte odrodu: prvá je označená červenou farbou, druhá modrou a tretia zelenou.

Recenzie

Mnohí z tých, ktorí dokončili povrchy s dlaždicami GoldenTile, boli z nákupu spokojní. Výrobky zodpovedajú popisu, bohatý sortiment vám umožňuje nájsť odrody, ktoré vás uspokoja technickými vlastnosťami a vzhľadom. Hotový povrch vyzerá krásne, hovoria tí, ktorí sú s týmto povrchom oboznámení. Nátery vynikajú na pozadí analógov, umožňujú vám vytvoriť jedinečný štýl akejkoľvek miestnosti v dome, – poznamenané v komentároch k stavebným fóram.

Video z výrobného postupu keramických dlaždíc Golden Tile, pozri nižšie.