Obklady na steny

Intercerama dlaždice: kľúčové výhody

Intercerama dlaždice: kľúčové výhody

Začíname s obnovou, chceme skončiť s krásnym dizajnom priestorov vyrobených z kvalitných materiálov. Dnes sa čoraz častejšie používa keramická dlažba pri zdobení podláh a stien, najmä v kuchyniach a kúpeľniach. Moderné dlaždice sú krásne a majú dobré spotrebiteľské vlastnosti..

Na trhu je veľa výrobcov, ale profesionáli často odporúčajú nákup ukrajinských dlaždíc Intercerama.

O podniku

Intercerama je relatívne mladá spoločnosť. Východiskovým bodom jeho histórie je rok 2005, kedy boli dohodnuté všetky potrebné dokumenty na výstavbu závodu. Bolo rozhodnuté postaviť ho v Dnepropetrovsku.

Prvé výrobky boli uvedené na trh v novembri 2007. A potom medzinárodná špecializovaná výstava „Mosbuild“ v Moskve predstavila svoje výrobky. Podnik postupne zvyšoval svoju silu, otváral nové dielne, ovládal najnovšie technológie.

Závod je vybavený moderným talianskym vybavením a vykonáva celý cyklus výroby produktov. Na jeho výrobu sa používajú iba vysokokvalitné suroviny od popredných dodávateľov.. Výrobky spĺňajú všetky uznávané požiadavky na kvalitu.

Spoločnosť študuje svetové skúsenosti a predstavuje pôvodný vývoj a zameriava sa na súčasný dopyt na domácom trhu s keramikou. Spoločnosť sa neobmedzuje na svoje úspechy, ale neustále pracuje na zlepšovaní kvality svojich výrobkov.

Závod má vlastné dizajnérske štúdio a jeho dizajnéri neustále pracujú na nových kolekciách. Berú do úvahy najnovšie trendy v interiérovej móde a priania spotrebiteľov, a preto sú ich riešenia vždy čerstvé a zaujímavé..

Každý rok vychádza niekoľko nových kolekcií. Keďže sú zbierky aktuálne, rozmanité a často neštandardné, každý, aj ten najnáročnejší spotrebiteľ si určite bude môcť vybrať niečo podľa svojho vkusu..

Vlastnosti výroby

Na získanie kvalitného produktu sa odoberajú nielen presne vypočítané podiely kriedy, hliny, piesku, živcov a minerálnych prísad. Na ich mletie a miešanie sa používa takzvaná mokrá metóda. Pri aplikácii sa získa homogénna hmota, ktorá má pozitívny vplyv na vzhľad a vlastnosti konečného produktu..

Z výsledného prášku sa dlaždice lisujú a potom sušia. Potom sa na dlaždice určené na podlahu nanesie vzor a vypáli sa. Obkladačky sa najskôr vypália, potom sa nanesie dekor a potom sa konečne vypáli.

Intercerama tiež používa modernú technológiu pálenia monoporózy. Táto technológia umožňuje výrobu dlaždíc s takmer dokonalými geometrickými tvarmi, čo ovplyvňuje kvalitu a jednoduchosť procesu inštalácie..

Vzor sa nanáša na dlaždicu pomocou digitálnej alebo rotačnej farebnej tlače, ktorá vám umožňuje ozdobiť zložitý reliéfny povrch.

Prítomnosť vlastného laboratória umožňuje spoločnosti Intercerama vykonávať kontrolu vo všetkých fázach výrobného procesu. V poslednej fáze laboratórium triedi hotové dlaždice podľa veľkosti a farby..

Výhody

Vďaka inovatívnym technológiám majú dlaždice Intercerama mnoho výhod:

 • dokonale si zachováva svoj vzhľad v podmienkach vysokej vlhkosti a častých teplotných zmien, preto sú ukrajinské dlaždice ideálne na pokrytie podlahy a zdobenie stien v kúpeľni a v kuchyni;
 • odolný voči vlhkosti, nebojí sa ultrafialových lúčov;
 • odolný, pretože dobre znáša údery, neobjaví sa na ňom žiadne poškodenie ani triesky;
 • ľahko sa čistí, je možné ho umývať takmer akýmkoľvek čistiacim prostriedkom;

 • je vyrábaný v obrovskom sortimente v rôznych tvaroch a farbách, s rôznymi vzormi, čo vám umožňuje vybrať si správnu kolekciu pre akýkoľvek štýl v interiéri;
 • dostupnosť výrobkov s rôznymi textúrami (prírodné drevo, prírodný kameň atď.), Rovnako ako matné a lesklé vzorky umožňuje vytvoriť akýkoľvek dizajn;
 • používanie vysokokvalitných surovín vylučuje prítomnosť škodlivých toxických nečistôt. Výrobok je šetrný k životnému prostrediu, môže byť použitý v miestnostiach, kde sú často deti;
 • má veľmi rozumné náklady, ktoré umožňujú majiteľom nie príliš veľkého rozpočtu vykonať vynikajúcu modernú renováciu;
 • Ak sú dlaždice Intercerama správne položené na dobre pripravený povrch pomocou vysokokvalitného lepidla, vydržia dlho a zachovajú si pôvodný vzhľad. Výrobca zaručuje životnosť až 60 rokov.

Zbierky

Výrobok sa vyrába v zbierkach. Každá kolekcia je prezentovaná v rôznych farbách, ale existuje v nej nejaká všeobecná myšlienka.

 • Zbierka “Alon” vyzerá ako mramor. Na ňom uvidíte ozdoby a mapy hviezdnej oblohy..
 • V zbierke “Fantázia” realistické motýle trepotajú na obyčajných vzorkách.
 • V. “Wenge” dominujú kvetinové vzory.

 • “Konfety” Je kombináciou geometrických tvarov v jemných pastelových farbách.
 • Zbierka je zvláštna “Phoenix”. Farebná škála mramoru zobrazuje štukové lišty s monogrammi a drobnými amormi.

 • Dlaždica z tropického bambusového lesa “Agora”.
 • Mnohým sa to bude páčiť Elegancia – kombinácia zvislých pruhov a nenáročných farieb.
 • Kolekcia si zaslúži osobitnú pozornosť “Metalico”. Imituje textúru plechu a zaujme neobvyklým výkonom, pretože očaruje perleťovým leskom rôznymi inklúziami. K dispozícii v niekoľkých odtieňoch s rôznymi vzormi.

Tento typ dlaždíc je obzvlášť vhodný pre high-tech alebo moderné interiéry. Prítomnosť štvorcových a obdĺžnikových dlaždíc vám umožní vyzdobiť každú miestnosť.

Recenzie

Ľudia nechávajú početné recenzie na ukrajinské dlaždice.

Žiadny zákazník neoľutoval, že kúpil dlažbu Intercerama. Berú na vedomie širokú škálu farieb a vzorov, ich originalitu a krásne kombinácie, možnosť použitia kontrastných typov dekorov.

Zákazníkom sa páči najmä kolekcia „Metalico“. Imponujú im vznešené farby, vynikajúci lesk a elegantné nevtieravé vzory..

S dlažbou Intercerama spotrebitelia vytvoria zaujímavý interiér, pričom vyzdobia časť steny, roh v miestnosti alebo fragmenty neobvyklého tvaru. Rôzne textúry materiálu, použitie lesklých a matných vzoriek prispievajú k krásnemu dizajnu.

Spotrebiteľom sa tiež páči, že dlaždice majú rôzne veľkosti a geometrie. Vďaka tomu je možné ho použiť pre akúkoľvek oblasť, rozložiť ho rôznymi spôsobmi. A prítomnosť rôznych farieb v jednej kolekcii vám umožňuje vytvárať originálne vzory na podlahe alebo stenách, pri zachovaní jednoty a celistvosti vnímania interiéru a dosahovaní zaujímavého vizuálneho efektu.

Kupujúci uznávajú vysokú kvalitu dlaždíc. Hovorí sa, že je veľmi ľahké sa oň starať, rýchlo sa čistí akýmikoľvek dostupnými čistiacimi prostriedkami bez toho, aby stratil svoj krásny vzhľad..

Ľuďom sa páči, že na dlaždici nie sú žiadne triesky, nie je náchylná na poškriabanie, má hladký, rovnomerný povrch a kvalitne aplikovaný vzor..

V nasledujúcom videu nájdete prezentáciu továrne na dlaždice Intercerama.